• Мартин Петков получи жълт картон.

90+2'
  • Божидар Чорбаджийски получи жълт картон.

87'
  • Гол за ЦСКА - 0:2! Тиаго Родригес центрира от фаул в наказателното поле на Левски, където Евандро бе оставен непокрит и отблизо вкара във вратата на Михайлов.

86'
  • Центриране от фаул в наказателното поле на Левски, останаха съмнения, че Унтонджи игра с ръка в наказателното поле на ЦСКА. Съдията Драганов подмина ситуацията.

85'
  • Рейш фаулира Бикел, за което получи втори жълт картон и бе изгонен.

84'
  • Мариани е сменен от Мартин Д. Петков.

82'
  • Давиде Мариани центрира остро в наказателното поле на ЦСКА, Чорбаджийски успя да избие топката в корнер.

81'
  • Жанио Бикел влезе в игра на мястото на Енрике Рафаел.

79'
  • Рейш фаулира Али Соу и получи жълт картон.

78'
  • Станислав Костов е сменен от Валери Божинов.

71'
  • Гол за ЦСКА - 1:0!  Тиаго Родригес стреля от фаул, топката рикошира в тялото на Станислав Костов, излъга Михайлов и влетя във вратата му.

70'
  • Хали Тиам извърши ново нарушение срещу Пинто.

68'
  • Живко Миланов фаулира Евандро, Драганов пусна авантаж, след което бе извършено нарушение от страна на Тиам срещу Али Соу. Съдията Драганов след това показа жълт картон на Миланов.

66'
  • Енрике Рафаел отправи удар от разстояние, Ники Михайлов спаси, но след това изпусна топката.

62'
  • Евандро влезе в игра на мястото на Жоржиньо.

61'
  • Мартин Райнов влезе в игра на мястото на Илия Юруков.

60'
  • Тиаго центрира от корнер в наказателното поле на Левски, Михайлов излезе и улови топката, след което беше извършено нарушение срещу вратаря.

56'
  • Футболистите на ЦСКА бурно протестираха, искайки дузпа. Драганов показа жълт картон на Малинов, който бе най-активен. Халфът получи своя 9 жълт картон и ще пропусне два мача.

56'
  • Жеферсон подаде към Пинто, който се опита да продължи топката към свой съотборник в наказателното поле на Левски, но топката срещна ръката на Унтонджи и излезе в корнер. Съдията Драганов прецени, че няма основание да свири дузпа за ЦСКА.

55'
  • Живко Миланов влезе бурно в краката на играч на ЦСКА, но съдията Драганов не показа жълт картон на играча на Левски.

54'
  • Далечен удар на Станислав Костов, но неточно в аут.

53'
  • Енрике подаде към Малинов, който шутира, но неточно в аут.

49'
  • Сблъсък между Стойчо Атанасов и Паулиньо, бразилецът падна на терена, претендирайки, че е ударен с ръка в лицето. Съдията подмина ситуацията.

47'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Иван Турицов получи много тежка контузия в коляното и е сменен от Стойчо Атанасов.

46'
  • Край на първото полувреме!

45+3'
  • Тиаго Родригес центрира от фаул в наказателното поле на Левски, но много балонно и нямаше кой да засече топката.

45+2'
  • Паулиньо фаулира много грубо Иван Турицов, който получи тежка контузия в коляното. Съдията Драганов можеше да покаже жълт картон на Паулиньо.

45+1'
  • Далечен удар на Йлия Юруков, Витаутас улови без проблеми.

39'
  • Давиде Мариани си отвори пространство за удар, след което шутира от разстояние, но Витаутас Черниаускас успя да плонжира и да избие в корнер.

37'
  • Паулиньо подаде към Иван Горанов, който центрира, Юруков стреля, но неточно в аут.

36'
  • Пинто подаде към Али Соу, който стреля от въздуха, но неточно в аут.

30'
  • Грубо влизане на Енрике Рафаел в краката на Тиам. Съдията Драгомир Драганов не показа картон на играча на ЦСКА. Хали Тиам се наложи да получава медицинска помощ.

27'
  • Юруков се опита да изненада Витаутас с удар от границата на наказателното поле на ЦСКА, но неточно в аут.

24'
  • Извеждащ пас към Соу, но Николай Михайлов го изпревари и изчисти топката.

18'
  • Рубен Пинто извърши нарушение срещу Паулиньо пред наказателното поле на ЦСКА, но съдията Драгомир Драганов подмина ситуацията, с което сбърка.

14'
  • Жоржиньо отправи удар, но неточно в аут.

13'
  • Мариани центрира от корнер в наказателното поле на ЦСКА, където Рейш стреля с глава, но Витаутас улови топката току преди с нея да играе Станислав Костов.

7'
  • Мариани центрира от корнер в наказателното поле на ЦСКА, където Витаутас не се намеси адекватно, получи се разбъркване, което завърши с много неточен удар на Паулиньо в аут.

3'
  • Паулиньо подаде към Иван Горанов, който центрира остро в наказателното поле на червените, където Чорбаджийски първоначано изби топката, а след това се наложи и Витаутас да се намесва и да избива топката в корнер.