• Край на мача! Левски разгроми Черно море с 5:1.

• Менголо направи невероятен пропуск, след като прати топката от 3 метра над вратата.

• И Макс Карнер получава жълт картон в тази ситуация.

90+3'
  • Бакари получава жълт картон за спор със съдията.

90+2'
  • Мигел Бедоя прави резултата 5:1. Той беше изведен зад защитата  на противника след третата асистенция на Георги Костадинов в този мач и с прецизен удар преодоля Китанов за пети път.

86'
  • Последна смяна в мача. Излиза Франсис Нар, влиза Джъстин Менголо.

82'
  • Курьор можеше да намали изоставането на тима си, но ударът му от 3-4 метра мина високо над вратата.

80'
  • Тунде Адениджи се откри на стрелкова позиция, но стреля в аут.

78'
  • Героят на Левски Венци Христов излиза, а на неговото място влиза Тунде Адениджи.

77'
  • Последна смяна на Черно море. Излиза голмайсторът Даниел Георгиев, влиза Стенио.

77'
  • Венци Христов оформя хеттрика си. Георги Костадинов го намери пред наказателното поле и той с мощен и плътен шут препарира Китанов за 4:1.

75'
  • Втори играч на Черно море получава жълт картон. Това е Даниел Георгиев.

71'
  • Втора смяна за Черно море. Влиза Влади Романов на мястото на Педро Еуженио.

69'
  • Втори гол на Венци Христов в мача. Той се разписа с глава след центриране на Мигел Бедоя от пряк свободен удар. Той беше непокрит и препарира Китанов за 3:1.

68'
  • Хубава атака на Левски приключи с нарушение в опасна близост до вратата на Черно море.

68'
  • Най-големият пропуск в мача. Мигел Бедоя намери Венци Христов, чийто удар успоредно на голлинията се превърна в подаване на далечната греда на опразнената врата за Прохазка. В последния момент Венков изби в корнер.

63'
  • Първа смяна в Левски. Излиза Божидар Краев, влиза Джереми де Ноойер.

59'
  • Първи шанс за Морето след почивката. Бакари намери с гърди Матиа КУрьор, чийто удар от дистанция мина на сантиметри встрани от вратата.

53'
  • Франсис Нар изпуска пореден шанс. Той беше изпуснат в наказателното поле и след силен шут прати топката високо над вратата.

51'
  • Центриране от корнер, при което Макс Карнер стреля с глава, но неточно.

50'
  • Отново хубав шанс за Левски и пак пред Краев, но в последния момент изстрелът му беше избит в корнер.

50'
  • Божидар Краев отправи хубав удар от дистанция, но топката премина в аут.

48'
  • Първа смяна в мача. Излиза Борислав Стойчев, влиза Бакари.

46'
  • Начало на втората част.

46'
  • Край на първата част на мача. Левски води с 2:1 на Черно море.

45+6'
  • Страхотен шанс се откри пред Мигел Бедоя. Той беше изведен сам срещу вратаря, но точно преди да стреля, притичалият Траян Траянов изби в ръцете на Китанов.

45+6'
  • Даниел Георгиев отправи далечен изстрел, но този път високо над вратата.

45+4'
  • Пет минути ще бъде продължението на първата част.

45+1'
  • Борислав Стойчев продължава първия жълт картон в мача.

39'
  • Поредна хубава атака на Левски, Франсис Нар преодоля Борислав Стойчев в наказателното поле, но ударът му беше уловен от вратаря, тъй като беше твърде, твърде слаб.

38'
  • Венци Христов прави резултата 2:1. След центриране на Мигел Бедоя от фаул той закачи съвсем леко топката с крак и тя излъга Китанов, за да се оплете в мрежата му за втори път.

34'
  • Хубав удар на Франсис Нар след заучено изпълнение на пряк свободен удар. Георги Китанов обаче улови топката.

31'
  • Мигел Бедоя отправи удар от границата на наказателното поле, но топката се отби в тялото на защитник и опасността беше осуетена.

27'
  • Още един хубав шанс за Левски. Франсис Нар стреля с глава, но от прекалено малък ъгъл и прати топката в аут.

25'
  • Страхотен шанс за Левски се откри, след като Георги Костадинов изведе отново Краев зад защитата. Реферите вдигнаха засада, която обаче не съществуваше.

21'
  • Вратарят на Черно море Георги Китанов получава медицинска помощ. Той получи удар в главата от Макс Карнер и от веждата му рукна кръв.

16'
  • Черно море изравни много бързо! Курьор намери Тодор Паланков на фланга, който пусна успоредно на голлинията и там Дани Георгиев беше оставен непокрит и с хубав удар направи 1:1.

12'
  • Страхотен пропуск на Христов! Сашо Александров центрира от десния фланг и ударът на нападателя мина на сантиметри от вратата.

10'
  • Левски открива резултата чрез Божидар Краев. Младокът се разписа, след като беше изведен зад защитата от Георги Костадинов и с техничен удар по земята мушна топката под вратаря Китанов и отбеляза за 1:0.

8'
  • Първи шанс и за Черно море. Педро Еуженио центрира от фланга и намери на стрелкова позиция Матиа Курьор, но ударът му беше уловен от Йоргачевич.

6'
  • Първи точен удар в мача. Отправи го Венци Христов от границата на наказателното поле, но Георги Китанов улови.