• КРАЙ НА МАЧА! ПОБЕДА ЗА ЧЕРНО МОРЕ С 1:0 СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

• Нова промяна за Черно море – голмайсторът Александър Василев беше заменен от Николай Златев.

90+2'
  • Жълт картон и за Вандерсон Цунами от Левски.

90+1'
  • 11 минути добавено време на втората част.

90+1'
  • Шанс за Левски! Филип Кръстев намери Ивелин Попов отдясно в наказателното поле, който пък върна за връхлитащия Роналдо, който стреля точно от движение, но Дюлгеров отрази.

86'
  • Трета промяна за гостите – Стефан Велев замени Мазир Сула.

83'
  • НОВ ОТМЕНЕН ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Александър Василев центрира от левия фланг на първа греда в наказателното поле, където Исмаил Иса изпревари Сундберг и засече точно с глава във вратата на Михайлов, но този път съмнение нямаше, тъй като нападателят бе в положение на засада.

77'
  • Нова промяна и за „моряците“ – Исмаил Иса влезе на мястото на Атанас Илиев.

75'
  • Втората смяна – Борислав Рупанов влезе на мястото на Уелтън.

74'
  • Двойна рокада и за Левски – Марин Петков смени Илиян Стефанов.

74'
  • Първа промяна в мача. Даниел Димов замени Петар Босанчич в състава на Черно море.

72'
  • ОТМЕНИХА ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Двадесет минути преди края на редовното време Черно море за втори път отбеляза попадение, което обаче не беше признато. След дълга топка в половината на Левски Атанас Илиев отигра с глава към Алекс Фернандес, който беше оставен сам вляво, влезе в наказателното поле и шутира, получи се рикошет в Сундберг и топката излъга Михайлов и влетя във вратата му. След няколко минути на разглеждане на ситуацията със системата ВАР беше взето решение, че Илиев играе с ръка, а не с глава и бе отсъден фал в атака.

70'
  • Жълт картон и за още един играч на гостите – Мазир Сула.

68'
  • Официално предупреждение за Петар Босанчич от тима на „моряците“.

65'
  • Удар! Асен Чандъров опита слаб изстрел, който обаче беше и крайно неточен.

57'
  • Играта беше спряна за няколко минути заради огромния дим, който се настани на терена заради димките и факлите, които запалиха феновете на Левски по трибуните на стадион „Ивайло“.

47'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+4'
  • Жълт картон получи и Асен Чандъров от Левски в самия край на полувремето.

45+3'
  • Три минути добавено време на първата част.

45+1'
  • Удар! Александър Василев пробва изстрел от далечно разстояние, но в аут.

42'
  • Първо официално предупреждение и за играч на Левски – то бе за Ноа Сонко Сундберг.

37'
  • ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Александър Василев откри резултата! Виктор Попов опита да центрира отдясно, но бе спрян от Хосе Кордоба. Последва нов опит от десния бек, който бе успешен, а топката се насочи към вратата на Николай Михайлов, който я изби в напречната греда. Кълбото рикошира, а на точното място се оказа Александър Василев, който бе забравен от Роналдо и с глава от вратарското поле отбеляза – 0:1

35'
  • Шанс за Левски! Хосе Кордоба проби отлично в половината на Черно море, премина между трима играчи на варненци и комбинира с Илиян Стефанов, който с едно докосване се обърна и от дъгата пред наказателното поле стреля по земя, но Дюлгеров плонжира и улови.

29'
  • Нов удар! Филип Кръстев опита късмета си изстрел извън наказателното поле, който бе точен, но слаб и не затрудни Дюлгеров.

26'
  • Удар! Рикардиньо получи в наказателното поле и стреля точно към вратата, но Иван Дюлгеров успя да избие в корнер.

22'
  • Изстрел! Атанас Илиев опита да стреля с глава след центриране от ъглов удар, но над вратата.

21'
  • В първите двадесет минути играта беше равностойна, като „сините“ владееха повече топката, но интересни ситуации пред двете врати липсваха.

20'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получи го Алекс Фернандес от Черно море.

13'
  • Цунами успя да отнеме топката и веднага пусна извеждащ пас в коридор към Рикардиньо, като нападателят надбяга защитата на Черно море, но вратарят Иван Дюлгеров излезе и улови.