• Край на мача! Левски и Ботев не се победиха!

• Последна възможност! Паулиньо стреля в аут от изгодна позиция и всичко свърши!

90+2'
  • Последна смяна в мача. Излиза Васил Шопов, влиза Радослав Апостолов.

90+1'
  • Въпреки множеството накъсвания на играта, главният съдия даде само три минути продължение на редовното време.

90'
  • Станислав Костов не успя да засече едно хубаво центриране на далечната греда. което можеше да се превърне в гол.

89'
  • Жълт картон и за Иван Горанов за оспорване на съдийско решение.

86'
  • Втора смяна за Ботев. Излиза Еберт Кардосо, влиза Антон Карачанаков.

85'
  • Последна смяна в Левски. Излиза голмайсторът Давиде Мариани, влиза Жерсон Кабрал.

84'
  • Хубава възможност за Левски след пряк свободен удар, но центрирането на Давиде Мариани беше слабо и в крайна сметка не се стигна до остра атака срещу Ботев.

82'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Еркебулан Сейдахмет, влиза Богдан Вашчук.

75'
  • Страхотна възможност за Левски! Двама от Левски излязоха сами срещу защитник на Ботев, първоначално Кайзер изби подаването на Буш, но после Паулиньо стреля над вратата от изгодна позиция.

71'
  • Жълт картон и за Паулиньо за реакция срещу рефера Никола Попов.

70'
  • Първи корнер в мача в полза на Ботев, но след него не последва нищо опасно пред вратата на Левски.

69'
  • Удар с глава на Еркебулан Сейдахмет след центриране на Иван Горанов, но топката мина на сантиметри от гредата, а Кайзер не помръдна.

64'
  • Първа смяна и за Ботев. Излиза Александър Тонев, влиза Феребори Доре.

60'
  • Шанс за Левски, Еркебулан Сейдахмет намери Серджиу Буш пред наказателното поле, но ударът му беше слаб и Кайзер улови.

56'
  • Лъчезар Балтанов получава втори жълт картон! Паулиньо нахлу в половината на Ботев, откъсна се, Балтанов му влезе отзад и не игра с топката. Той претендираше, че не е ударил и бразилеца, но реферът безкомпромисно му посочи пътя към съблекалните.

50'
  • Ботев изравнява резултата! Александър Тонев центрира от пряк свободен удар, получи се поредица карамболи и в крайна сметка Живко Миланов изчисти слабо, за да стигне топката до Кристиан Димитров пред наказателното поле. Неговият удар не беше много силен, но от купа играчи Ники Михайлов не видя топката и тя влезе в мрежата му.

47'
  • Първа смяна в мача. Излиза Валери Божинов, който имаше и контузия, влиза Серджиу Буш.

46'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача! Левски води на Ботев с 1:0.

45+1'
  • Последна ситуация преди почивката, Кристиан Димитров стреля крайно неточно в аут след центриране от пряк свободен удар на Александър Тонев.

45+1'
  • Една минута продължение на първата част.

45'
  • Страхотен изстрел от ждроб на Еркебулан Сейдахмет, но Даниел Кайзер изби с вещина.

41'
  • Страхотно центриране на Сейдахмет от десния фланг, но Паулиньо само чукна топката с глава, вместо да стреля.

39'
  • Нуно Рейш получи също жълт картон за бурната си реакция на нарушението на Вутов.

39'
  • Антонио Вутов получи жълт картон за грубо нарушение.

38'
  • Давиде Мариани е безкомпромисен от бялата точка - 1:0!

35'
  • Жълт картон за Лъчезар Балтанов за оспорване на решението на съдията.

34'
  • Дузпа за Левски за игра с ръка след центриране на Живко Миланов. Такова е решението на рефера Никола Попов, но "канарчетата" претендираха, че Филип Филипов е играл с рамо.

33'
  • Хубав пробив на Мартин Райнов, но ударът му беше крайно неточен и топката излетя далеч в аут.

32'
  • Радослав Терзиев получи първи жълт картон от играчите на Ботев заради брутално нарушение срещу Мартин Райнов.

28'
  • Мариани центрира от пряк свободен удар, но вратарят изби.

27'
  • Страхотен шанс за Левски! Станислав Костов проби в наказателното поле и намери Иван Горанов, но ударът му беше избит от Кристиан Димитров. После при продължението на атаката Валери Божинов стреля след центриране на Паулиньо, но високо над вратата.

24'
  • Страхотна възможност за Ботев! Еберт Кардосо засече едно центриране, но топката беше омекотена от Живко Миланов и Ники Михайлов улови без проблеми.

21'
  • Валери Божинов опропасти хубава ситуация за Левски със слабо центриране от пряк свободен удар от фланга.

20'
  • Александър Тонев стреля опасно от пряк свободен удар, но уцели тялото на Живко Миланов и му изкара въздуха.

15'
  • Давид Яблонски получава първия жълт картон за нарушение при нескопосана своя изява. Това е 9-о негово официално предупреждение и изпуска следващите два мача на тима си.

13'
  • Кристиан Димитров и Паулиньо сблъскаха главите си при една борба за висока топка. Лекарите обаче успяха да ги вдигнат на крака.

12'
  • Първи опасен удар в мача. След продължителна атака топката стигна до Давиде Мариани пред вратарското поле, но ударът на швейцареца мина на сантиметри встрани от гредата. А и в интерес на истината изстрелът му беше и доста слаб, така че едва ли щеше да затрудни Кайзер.

10'
  • Първи удар в мача и той е в полза на Левски. Еркебулан Сейдахмет се пробва от трудна позиция, но по никакъв начин не затрудни Даниел Кайзер.

4'
  • Първа интересна атака за Ботев в мача, но центрирането на Александър Тонев беше твърде неточно и слабо и аут в полза на "сините".