1 : 0

• 90+5’ Асен Чандъров
  • Край на мача!

90+9'
  • ГОООЛ за Левски! Асен Чандъров бележи заветния гол за "сините" в последната минута от даденото от съдията продължение.

90+5'
  • Пряк свободен удар в полза на Левски на метър от границата на наказателното поле.

90+1'
  • Жълт картон за Педри Енрике.

86'
  • Силен удар от дистанция на Краев, топката минава покрай левия страничен стълб на вратата.

85'
  • Много добра атака на Берое, която завършва с изстрел от въздуха на Серкан Юсеин. Топката обаче попада право в ръцете на Пламен Андреев.

84'
  • Марин Петков заменя Уелтън за Левски.

82'
  • Жълт картон и за Ромарио Мойс.

81'
  • Жълт картон за Асен Чандъров.

80'
  • Удар на Ван дер Каап с глава след центриране от ъглов удар, топката минава над вратата.

76'
  • Нов изстрел на Уелтън отляво, този път Караджов се намесва и лови.

72'
  • Тонислав Йорданов заменя Калоян Кръстев.

71'
  • Чудесен шанс за Левски. Роналдо получи отдясно, напредна и пусна пас към Рикардиньо, който стреля, но Каскардо успя да избие в ъглов удар.

69'
  • Много хубав далечен удар на Уелтън, топката минава покрай вратата на Иван Караджов.

67'
  • Мойс заменя Уерди Мара за Берое.

64'
  • Асен Чандъров заменя Ивелин Попов.

62'
  • Нова възможност за Берое, но отново Ван дер Каап се намесва акуратно.

59'
  • 56'
  • Макс Челич заменя Гомес Сана.

56'
  • Килиан ван дер Каап бележи във вратата на Иван Караджов, след като успя да засече подаване на Филип Кръстев от свободен удар. При центрирането обаче, Ван дер Каап бе зад отбраната на Берое.

56'
  • Жереми Петрис е заменен от Патрик-Габриел Галчев.

53'
  • Жълт картон за Зария Ламбулич.

53'
  • Страхотен шанс за Берое! Калоян Кръстев получи на границата на наказателното поле и с елегантно докосване успя да изведе Трибуле, който стреля, но в последния момент Ван дер Каап успя да подложи крак и да избие изстрела към вратата на Андреев.

52'
  • Трибулет заменя Божидар Пенчев на почивката.

46'
  • Начало на второто полувреме.

45+1'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Филип Кръстев стреля от прекия свободен удар, но топката среща стената.

44'
  • Свободен удар в полза на Левски пред наказателното поле на Берое. Рикардиньо бе съборен на 5 метра от пеналта на гостите.

42'
  • Жълт картон за Густаво Каскардо.

35'
  • Акробатичен удар с гръб към вратата на Рикардиньо, но топката среща тялото на бранител на Берое. Домакините претендират за игра с ръка от страна на защитника на гостите, но реферът е категоричен, че дузпа няма.

33'
  • Удар на Рикардиньо с глава, но крайно неточен.

26'
  • Нов ъглов удар в полза на домакините.

26'
  • Фал в полза на Левски. Топката бе центрирана в наказателното поле, където Иван Караджов боксира и предотвратява опасността.

16'
  • След центрирането от ъгловия удар Андриан Краев успя да стреля с глава, но и той бе неточен.

13'
  • Корнер в полза на Левски.

12'
  • Много добра възможност за Левски! Уелтън проби много добре отляво и центрира към Роналдо на далечната греда. Нападателят на "сините" стреля от въздуха, но не намери рамката на вратата.

7'
  • В първите няколко минути двата тима предлагат сериозна битка в центъра на терена, но без опасности пред двете врати.