• Уесли Ната пробва акробатичен удар след пас на Ушагелов. Топката излиза в аут.

• Запро Динев заменя Амзин.

69'
  • Гъргоров заменя Даниел Кутев.

62'
  • ГОООЛ за Царско село! Мирослав Будинов открива резултата в полза на гостите. Той бе изведен от Гьонов отдясно, справи се с Венци Бонев и с много техничен удар от малък ъгъл, порази целта.

58'
  • Удар на Кабов от фал, Пласид боксира, а след това лови.

55'
  • Уесли Ната също стреля към вратата на домакините, но отново неточно.

49'
  • Удар с глава на Будинов след центриране отдясно, топката минава над вратата.

48'
  • Без промени в двата състава на почивката.

46'
  • Начало на втората част.

45+1'
  • Край на първата част.

45+1'
  • Изстрел на Кабов от фал, Пласид лови.

44'
  • Жълт картон и за Хулио Родригес.

44'
  • Страхотен шанс за Витоша! Атанас Кабов центрира от фал към далечната греда, където Венци Бонев игра с глава. Топката премина покрай Пласид, но Родригес успя да изчисти от голлинията. Топката се отби в напречната греда, след което вратарят на гостите я улови спокойно.

41'
  • Жълт картон за Евгени Зюмбулев.

37'
  • Андерсон е изведен много добре в наказателното поле, но вместо да стреля, решава да финтира бранител на Витоша и греши.

34'
  • Корнер в полза на Царско село, който обаче не носи опасност за вратаря на домакините.

32'
  • Опит за изстрел на Румен Гьонов, но топката попада в Георги Минчев, който обаче е в положение не засада.

26'
  • Жълт картон и за Ивайло Марков, който попречи на Кабов да изпълни бързо странично хвърляне.

22'
  • Жълт картон за Илия Димитров от състава на Витоша.

20'
  • Два поредни корнера в полза на Витоша, които обаче не носят сериозна заплаха за Джони Пласид.

15'
  • Прекрасен удар на Уесли Ната от фал. Топката преминава на сантиметри от напречната греда.

6'
  • Първа добра възможност в мача. След центриране от фал в наказателното поле, бранител на Витоша не успя да изчисти добре топката и тя попадна в Кавдански, който стреля от въздуха в аут.