• КРАЙ НА МАЧА.

90+3'
  • Жълт картон за Исмаил Иса от Черно море заради груб фаул срещу Бонев.

90+2'
  • 3 минути добавено време.

• Медицинска помощ за Фахд Актау зад вратата на Витоша, след като левият бек преследва един безнадежден пас и влезе в съприкосновение с вратаря. Очевидно Актау си е изкарал въздуха.

89'
  • Шанс пред Витоша, топката прелетя в аут! Атанас Кабов изпълни пряк свободен удар, като центрира в наказателното поле на Черно море. От около 10-11 метра по диагонала Купенов нанесе параболичен изстрел с глава, който може би беше леко подценен от Митрович. За късмет на стража топката премина на сантиметри покрай левия стълб.

83'
  • Последна смяна за Черно море - Аристоте Ндонгала зае мястото на Дани Кики.

82'
  • Мартин Минчев опита почти моментално да остави отпечатък върху двубоя! Националът овладя кълбото на около 2-3 метра пред дъгата и макар да имаше по-добри опции за продължение на атаката, нанесе силен шут. Кацарев се презастрахова и просто боксира топката максимално далеч навътре в полето.

79'
  • Втора смяна в Черно море - Илиан Илиев-младши излезе, за да се появи Мартин Минчев.

75'
  • Последна смяна за Витоша - Теофилос Курупис замени Тодор Гочев.

71'
  • Шанс пред Васил Панайотов, който получи топката на стрелкова позиция на около 8-9 метра по диагонала. Халфът шутира много силно, но защитник на Витоша направи така, че намесата на Кацарев не бе нужна.

67'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 0:2! Иса записа асистенция към Дани Кики. Патрик Андраде се оказа с топката отляво почти до аутлинията. И той успя да финтира направилия доста слаб мач Гьонов, а след това центрира с десния крак към далечната греда. Сякаш цялата защита на Витоша очакваше топката да излезе в аут и тя сигурно щеше да го стори, ако Иса не беше вложил всичките си усилия, за да я стигна. Той не само направи това, но с глава интелигентно я подаде покрай вратаря, а за Кики остана лесното пред празната врата.

65'
  • Черно море с пореден много, много сериозен пропуск! Родриго Енрике е направо неудържим по левия фланг, а Гьонов беше разминат кой ли път, сега при аутлинията в наказателното поле. Бразилецът пусна идеален пас към точката на дузпата, където Кики връхлетя топката и с цялата си сила я изпрати право в небесата.

64'
  • Втора смяна за Витоша - Христо Иванов напусна игра, вместо него Даниел Кутев.

62'
  • Първа смяна за Витоша - Лъчезар Котев напусна игра, за да се появи на терена капитанът Четин Садула.

57'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 0:1! Устремът на гостите от началото на полувремето даде резултат! Родриго Енрике получи диагонален пас от Панов по левия фланг и си чукна топката навътре, след което нанесе много силен шут от около 24 метра. Кълбото тупна изключително неприятно за вратаря Кацарев и мина над плонжа му, а после срещна лявата греда и спря в мрежата.

54'
  • Прекрасна реакция на Кацарев! Цветомир Панов откровено опита центриране от десния фланг, което обаче се получи по-скоро като изстрел. Вратарят на Витоша моментално коригира позицията си и това му позволи да боксира над гредата.

51'
  • Още един шанс за Черно море, като Бонев този път попречи на Кики! Футболистът на Черно море осъществи хубаво двойно подаване, за да нахлуе отляво в наказателното поле покрай Гьонов. В миг той се озова съвсем сам срещу вратаря и на около 4-5 метра от вратата. Кики нанесе силен шут, ала и той намери навременния шпагат на Бонев.

50'
  • Нови геройства от Витоша в защита, Иса за втори път блокиран пред празна врата! Енрике с чудесен пас пред себе си намери набралия скорост отдясно Дани Кики. Пловдивчанинът пусна успореден пас, който елеминира вратаря Кацарев, ала Бонев легна на шпагат и парира изстрела на Иса.

49'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Футболистите на Черно море подновиха играта от центъра. Без нови смени на почивката.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+1'
  • 1 минута добавено време към първата част.

• Страхотна изява от Кацарев! Черно море с 2-3 паса осъществи една от марковите си контраатаки. Енрике чудесно с пета намери Иса в половината на противника, а той набра скорост срещу Венци Бонев. Опитният защитник беше умело финтиран, ала Кацарев с десния крак парира ниския и силен шут на Иса.

45'
  • Разочароващо от Кабов при повторния опит. Топката отлетя много над горния ляв ъгъл, който очевидно беше целта за обстрел.

44'
  • Още един жълт картон за играч на Черно море, след като Родриго Енрике спря с ръка изстрела на Кабов от прекия свободен удар. Сега топката ще е заложена на не повече от 2 метра пред пеналта.

43'
  • Жълт картон за Фахд Актау от Черно море, който задържа откъсващия се зад гърба на "моряшката" защита Запро Динев.

42'
  • Индивидиуален проблясък на Иса! Таранът се оказа отляво по атаката на своя тим, а националът впечатляващо се справи с Румен Гьонов, който падна по лице в наказателното поле. От остър ъгъл таранът на "моряците" нанесе диагонален шут, който премина покрай левия стълб.

39'
  • Изстрел на Илиев-младши от дистанция. Синът на Илиан Илиев опита късмета си от около 22 метра, ала прати топката право в ръцете на Кацарев.

37'
  • Пореден груб фаул в последните минути, извърши го Хантакиас от Черно море. Той брутално връхлетя в гръб Долапчиев, а реферът реши да не показва картон тук. Двубоят определено загрубя.

30'
  • Още един жълт картон за футболист на Витоша. Получи го Кристиян Кочилов, който застъпи много болезнено спринтиращия Даниел Димов в глезена. За късмет капитанът на "моряците" се отърва без контузия. Спокойно цветът на картона тук можеше да бъде и по-различен.

26'
  • Жълт картон за Тодор Гочев от Витоша заради едно доста грубо влизане в гръб срещу Илиан Илиев-младши. Реферът изчака края на атаката за Черно море, за да санкционира виновника.

25'
  • Жълт картон за Цветомир Панов от Черно море. Той удари Атанас Кабов с ръка в лицето.

22'
  • Принудителна смяна в лагера на Черно море - Стефан Станчев напусна игра с някаква контузия. Вместо него на терена се появи Фахд Актау, който мина да играе като ляв бек, докато Цветомир Панов се премести на коронната си позиция като десен краен бранител.

19'
  • Още един пропуск за гостите от Варна! Енрике успя да центрира отляво, почти от ъгловото флагче, а Кики доста рисковано беше оставен без опека в близост до точката за дузпата. Изстрелът на пловдивчанина с глава прелетя в аут покрай левия стълб.

18'
  • Невероятно, Черно море се размина с гола! Родриго Енрике получи отляво в наказателното поле и с едно движение бразилецът преодоля Румен Гьонов. Плеймейкърът тръгна към вратарското поле, Кацарев опита да излезе и да го пресрещне, а подаването на Енрике за Иса все пак мина. Пред опразненаната врата Купенов блесна с чудесен шпагат, който предотврати сигурен гол.

17'
  • Страхотно спасяване на Митрович! Венцислав Бонев се бе включил в предни позиции при корнер за своя тим. Топката беше изчистена извън наказателното поле, а опитният бранител я намери от воле. Изстрелът придоби неприятна за вратаря парабола, като Митрович все пак с една ръка попречи на топката да влети в горния десен ъгъл.

5'
  • Черно море без малко да си отбележи автогол още в 1-ата минута! Цветомир Панов реши с глава да чисти едно полувисоко центриране, като изби топката зад себе си. Тя придоби изключително коварна парабола и премина на сантиметри покрай десния стълб. Само корнер за Витоша.