• Вълчанов на мястото на контузения Григор Долапчиев

90+2'
  • Стефан Станчев на мястото на Хасани

89+1'
  • Прекрасна възможност пред Витоша. Стефан Христов беше изведен по чудесен начин зад защитата, но диагоналният му шут по земя мина на сантиметри в страни от целта.

88'
  • След центриране от корнер, Узунов засече с глава, но стражът бе на мястото си и улови.

83'
  • Нова възможност за Витоша. След балонно центриране на Даниел Кутев, Стефан Христов овладя топката, излъга защитата на Черно море, но ударът му мина на сантиметри от вратата.

81'
  • Георги Божилов се появи на мястото на Фенуш

77'
  • Петър Витанов отправи мощен удар отдалеч, но срещна страничния стълб, за късмет на домакините.

76'
  • Патрик Андраде влиза на мястото на Дани Кики.

73'
  • Гол за Витоша Бистрица. Румен Гьонов центрира, а Ивайло Лазаров успя да се пребори със защитник и засече топката с глава за 1:1.

72'
  • Витоша започна все по-често на създава ситуации пред съперниковата врата. Четин Садула намери Лъчезар Котев, но ударът му не успя да застражи мрежата на Черно море.

69'
  • Шанс за Витоша. Даниел Кутев се оказа на добра ситуация, непокрит, но нападателят не успя да засече топката добре, отиграването му дори може да бъде определено като разочароващо.

66'
  • Георги Китанов улови топката след далечен удар от фаул на Долапчиев.

64'
  • Даниел Кутев влиза на мястото на Георги Амзин

62'
  • Добра възможност за Черно море. Георги Илиев стреля в стената от пряк свободен.

62'
  • Жълт картон за Михаил Милчев

60'
  • Удар по земя на Четин Садула, но не успя да затрудни Георги Китанов, който улови топката.

53'
  • Начало на втората част на мача

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Григор Долапчиев влиза на мястото на Наско Милев, който получи разтежение.

44'
  • Жълт картон за Тодор Гочев за нарушение срещу Дани Кики.

33'
  • Удар на Ивайло Лазаров от фаул, далеч от целта.

29'
  • Центриране от фаул на Георги Илиев, право в ръцете ба Християн Василев.

27'
  • Гол за Черно море. При втората по-сериозна ситуация пред вратата на съперника, "мноряците" се разписват. След добре организирана атака отляво, топката беше центрирана в наказателното поле, Дани Кики беше блокиран и не успя да отправи удар, топката стигна до Ради Василев, той много добре видя оставения непокрит Георги Илиев. Капитанът на Черно море стреля точно за 1:0, топката рикошира в Кристиан Узунов, но все пак влезе в мрежата.

20'
  • Чудесна възможност за Черно море, след атака отляво, Георги Илиев намери Дани Кики, който от границата на наказателното поле стреля, но на сантиметри над вратата на Християн Василев.

14'
  • При една от първите опасни ситуации пред двете врати, Наско Милев се опита много технично да изпрати топката в мрежата на Черно море, но топката беше изпратена в корнер от защитата.