• Мартин Паскалев прави дебют за първия отбор, като влиза вместо Ален Ожболт

82'
  • Попадийн на мястото на Диян Димов

81'
  • Опасност в наказателното поле на гостите. Петър Патев отправи удар, Илко Пиргов реагира, но изпусна топката, при втория удар отново не се стигна до попадение в мрежата на Локо Пд.

77'
  • Ахмед Ахмедов влиза вместо Исмаил Иса

68'
  • Станкев влиза на мястото на Фирцулеску

65'
  • Медицинска помощ за Драгош Фирцулеску.

63'
  • Нова опасност пред вратата на Дунав, Бирсент Карагерен отправи диагонален удар, но в аут.

61'
  • Юношата на Локомотив Пд Желязко Калинов записва своя дебют за първия отбор, след като влезе на мястото на друг млад играч на тима - Октай Юсеин.

60'
  • Топката се отби в гредата след удар на Никола Марич, но така и не премина голлинията.

59'
  • Благой Макенджиев реагира по най-добрия начин, за да предпази мрежата си след удар на Никола Марич.

54'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме след две попадения на Драгош Фирцулеску.

45+1'
  • 2:0. Гол за домакините. Бърза контраатака за Дунав Русе. Светослав Ковачев се възползва от грешка на съперника, подаде на Исмаил Иса, той пусна надясно към Драгош Фирцулеску, а румънецът от своя страна успя да предолее вратаря на Локо Пд за втори път.

40'
  • Центриране от корнер на Фурцулеску, но е извършено нарушение срещу Илко Пиргов, който скочи над всички.

39'
  • Удар отдалеч на Ковачев, топката се отби в защитник и излезе в корнер.

35'
  • Атака за Дунав. Божидар Васев навлезе отляво по нападението, върна топката остро към точката на дузпата, но нямаше негов съотборник, който да засече.

30'
  • Дъждът, който вали в Русе, затруднява и двата тима.

28'
  • Босът на Локомотив Пд Христо Крушарски също е на стадиона в Русе, за да наблюдава на живо срещата.

26'
  • Свилен Щерев получава жълт картон

21'
  • 66% от владението на топката до този момент е в полза на домакините от Дунав Русе

16'
  • Жълт картон за Светослав Ковачев

15'
  • 1:0 в полза на домакините от Русе. Драгош Фирцулеску е точен от дузпа, след като стреля в различния ъгъл, на този който избра Илко Пиргов.

4'
  • Двубоят започва много вихрено. Лукас Масоеро получава директен червен картон след съприкосновение в наказателното поле с откъсващия се Светослав Ковачев. Главният съдия Георги Давидов посочва бялата точка за дузпа.