• Три минути добавено време на мача

90+1'
  • Трета и последна смяна за домакините. Фернандо Кавалканте напуска, на негово място се появява Иван Селеменев

81'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА ЕТЪР! Красимир Станоев бележи от дузпа! Тя бе отсъдена за нарушение на Самуел Инкоом срещу Крум Стоянов. Халфът се нагърби с изпълнението и бе безпогрешен

80'
  • Втора смяна за Дунав. Самир Аясс заменя Любен Николов

75'
  • Жълт картон и за Самуел Инкоом от Дунав

73'
  • Светослав Ковачев заменя Даниел Младенов за гостите

71'
  • ГОЛ ЗА ЕТЪР! Румен Руменов бележи! Капитанът Иван Стоянов получи топката в наказателното поле и подаде на Крум Стоянов. Защитникът върна топката към точката за дузпа, където Руменов не сбърка

70'
  • Първа смяна и за домакините. Стефан Христов заменя Александър Исаевски

67'
  • Щерев нанесе слаб изстрел пред наказателното поле, който Иванов улови

64'
  • Жълт картон за Румен Руменов от Етър

61'
  • Първа смяна в двубоя. Флорент Боджадж заменя Ивайло Димитров в тима на Етър

61'
  • Ивайло Лазаров центрира в наказателното поле на Етър, където Ахмед Ахмедов успя да изпревари Христо Иванов и успя да нанесе удар, който обаче мина над вратата

58'
  • Христофор Хубчев става първият футболист на Етър, който е декориран в жълто

56'
  • Първи жълт картон в срещата. Получава го Фернандо Кавалканте от тима на Дунав

48'
  • Старт на второто полувреме на срещата

46'
  • Край на първото полувреме – 0:0

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част

45+1'
  • ГРЕДА за домакините! Любен Николов спечели топката след центриране от корнер, но с глава прати топката в гредата. След това последва разбъркване, но атаката приключи с аут

37'
  • Свилен Щерев получи пас зад защитата на гостите и халфът опита удар по диагонала, който бе избит в корнер от Христофор Хубчев. След изпълнението му топката стигна до Любен Николов, който обаче не успя да нанесе изстрел