• Три добавени минути на редовното време!

• Нова смяна за Монтана. Владимир Айтов замени Билал Бари.

88'
  • Първа смяна за гостите. Йордан Йорданов замени Сергей Георгиев.

85'
  • Пропуск! След центриране от корнер Божидар Кацаров успя да се измъкне и да стреля силно с глава, но над вратата на Монтана.

85'
  • Шанс за Етър! След дълго изчистване на топката от играч на Етър Милчо Ангелов успя да се измъкне от засада и да излезе сам срещу Макенджиев, а Раян Сенхаджи изостана. Ангелов стреля, но не достатъчно силно и вратарят на гостите успя да улови.

81'
  • Свилен Щерев излезе, а Георги Купенов пък влезе в състава на Етър.

77'
  • Хубав пробив на Николай Минков отляво, който навлезе в наказателното поле и стреля по тревата, но Иванов улови.

75'
  • Добра атака за Етър! Резервата Даниел Пехливанов успя да центрира отлично отляво в наказателното поле, където Милчо Ангелов успя да стигне до топката и да засече, но покрай вратата.

65'
  • Темпото на игра през вторите 45 минути видимо спадна и интересни ситуации пред двамата вратари липсваха.

• Нова смяна за домакините. Марк Едур бе заменен от Христофор Хубчев.

59'
  • Още една промяна за Етър. Кольо Станев замени Алдаир Ферейра.

54'
  • Именно Антон Огнянов напусна терена секунди след това, като беше заменен от Даниел Пехливанов.

53'
  • Неприятен удар за Антон Огнянов, който ще се нуждае от медицинска помощ.

52'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го Божидар Кацаров от Етър.

51'
  • Тони Тасев центрира отляво в наказателното поле, където Христо Иванов изпусна топката зад себе си, но нямаше кой да я засече и стражът успя да я улови.

49'
  • Изстрел от воле на Давид Кики, но крайно неточно.

48'
  • Начало на второто полувреме на двубоя!

46'
  • Край на първите 45 минути при резултат 0:0!

45+2'
  • Христо Иванов излезе до границата на наказателното поле, за да улови едно дълго подаване.

45+1'
  • Една минута добавено време на първото полувреме!

45+1'
  • Силен шут на Здравко Илиев, но в ръцете на Макенджиев.

42'
  • Тони Тасев с добро центриране отляво в наказателното поле на Етър, където Георгиев стреля с глава, но покрай дясната греда на Иванов.

37'
  • Голям шанс и за Монтана! Давид Кики направи чудесен рейд в половината на Етър, като преодоля Свилен Щерев и Пламен Крачунов, след което се оказа сам срещу Иванов и стреля, но под ъгъл и вратарят на „болярите“ изби в корнер. След неговото изпълнение Сергей Георгиев отклони топката, но Иванов улови.

32'
  • Още един страхотен шанс за „виолетовите“! След изпълнение на тъч Ангелов овладя топката и комбинира с Алдаир Ферейра, който му я върна. След това Ангелов преодоля добре играч на Монтана и излезе сам срещу Макенджиев, който обаче излезе добре напред и блокира изстрела му.

27'
  • Хубава атака на Монтана отляво завърши с центриране на Янко Ангелов, но в ръцете на Иванов.

21'
  • Сериозен пропуск за Етър! Най-чистата ситуация в мача дотук обаче бе на сметката на домакините. Милчо Ангелов напредна добре отдясно и след това центрира по земя в наказателното поле, където Преслав Боруков успя да изпревари Иван Михов и да засече около точката за дузпа, но покрай вратата на Благой Макенджиев.

14'
  • Тони Тасев реши да стреля изненадващо от пряк свободен удар, но Христо Иванов следеше ситуацията и улови.

9'
  • Минута след това гостите поискаха нарушение точно пред наказателното поле заради игра с ръка на Здравко Илиев, но съдията даде знак играта да продължи.