• Край на двубоя! Резултат 0:0!

90+4'
  • Жълт картон и за Мариян Иванов за задържане на Михаил Александров.

90+3'
  • 3 минути добавено време на срещата!

90+1'
  • Жълт картон за Стелиян Добрев от тима на „виолетовите“.

89'
  • Изстрел на Ловре Кнежевич с глава, но Господинов улови.

86'
  • Михаил Александров замени Лъчезар Котев за гостите.

82'
  • Много неточно центриране на Стелиян Добрев от свободен удар.

81'
  • Свилен Щерев замени Милчо Ангелов в тима на домакините.

76'
  • Добро центриране към Коконов, който обаче увисна и не можа да стреля с глава.

74'
  • Жълт картон за Божидар Кацаров от Етър.

73'
  • Втора промяна за Арда. Ловре Кнежевич замени Светослав Ковачев.

70'
  • Първа промяна в тима на „болярите“. Даниел Пехливанов замени Алдаир Ферейра.

66'
  • Официално предупреждение и за резервата Иван Тилев.

60'
  • В началните минути на втората част гостите отново бяха по-активният тим и действията на терена се развиваха по-често в половината на Етър.

• Безпроблемно спасяване на Господинов след удар на Леони.

55'
  • Жълт картон за Емил Мартинов за нарушение срещу Яни Пехливанов.

51'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част при резултат 0:0!

45+3'
  • Две минути добавено време на първата част.

45+1'
  • Удар на Матеос Леони, но право в ръцете на Анатоли Господинов.

43'
  • Нов жълт картон. Този път е за Иван Коконов от тима на Арда.

37'
  • Алдаир Ферейра изпълни статично положение отдясно на вратата на Иван Караджов, но вратарят на Арда боксира.

36'
  • Хубаво изпълнение на пряк свободен удар от страна на Спас Делев отляво на наказателното поле на Етър, но нито един футболист не успя да играе с топката и тя излезе в аут.

35'
  • Жълт картон за капитана на Етър Яни Пехливанов.

34'
  • Първи удар към една от двете врати. Отправи го Емил Мартинов, но неточно в аут.

33'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го Милен Желев от Арда.

31'
  • Първа смяна за Арда. Тя е принудителна. Контузеният Петко Ганев напусна, а на негово място се появи Иван Тилев.

28'
  • Проблем за Петко Ганев, който се строполи на тревата, извиквайки силно от болка. Той ще бъде изнесен на носилка от терена.

25'
  • Гостите от Кърджали опитаха да се настанят в половината на своите домакини, като изпълниха един пряк свободен удар и след това корнер, но до опасност пред Анатоли Господинов отново не се стигна.

• Първите десетина минути на двубоя преминаха в спокойно темпо без опасности пред някоя от двете врати. И двата тима опитаха плавни атаки, но без да завършат с удар.