• Страхотна възможност за Витоша. Четин Садула получи отдясно и пусна пас към Ивайло Лазаров, който от много добра позиция прати топката високо над вратата.

• Исмаил Иса заменя голмайстора на Дунав Ахмед Ахмедов.

71'
  • Попадийн получава жълт картон.

69'
  • Григор Долапчиев пада в наказателното поле на Дунав в търсене на дузпа, но Волен Чинков не отсъжда наказателен удар. Доплапчиев се строполи на земята след единоборство с Георги Динков.

66'
  • Борислав Балджийски заменя Божидар Васев за Дунав.

63'
  • Хубав удар на Тодор Гочев към вратата на Станислав Антонов, защитник на Дунав обаче избива в корнер.

59'
  • Скучни първи минути на втората част.

54'
  • Жълт картон за Стефан Христов.

50'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Две минути добавено време.

45+2'
  • Една от редките възможности за Витоша. Ивайло Лазаров стреля добре към вратата на Дунав, но Антонов отново не бе затруднен особено.

42'
  • Дунав продължава да диктува темпото на градския стадион в Русе. Футболистите на Росен Кирилов трудно успяват да затруднят своя противник и почти не стигат до добри ситуации пред вратата на Станислав Антонов.

30'
  • ГОООЛ за Дунав! Второ попадение за Ахмед Ахмедов, който бележи седмия си гол в Първа лига. Ахмедов получи асистенция от Светослав Ковачев и от три метра на празна врата нямаше как да сгреши.

25'
  • Жълт картон и за Светослав Ковачев.

17'
  • Жълт картон за Тодор Гочев.

17'
  • Любопитна ситуация на терена. След сблъсък между Гочев и Ковачев, нападателят на домакините падна на терена, претендирайки за удар без топка. Повторенията обаче показаха, че такъв удар няма. В крайна сметка и двамата получиха жълти картони.

16'
  • ГОООЛ за Дунав! Отборът на русенци увеличава преднината си след прекрасен гол на Светослав Ковачев. Кутев загуби топката в центъра на терена, Попадийн овладя и изведе прекрасно Ковачев, който с прецизен удар по диагонала прати топката в мрежата. Това е първи гол на младока в Първи гол.

15'
  • Великолепна възможност за Витоша! След атака отляво Лъчезар Котев се озова на добра позиция и стреля, но Станислав Антонов показа класа и изби след плонж.

10'
  • ГОООЛ за Дунав! Домакините откриват резултата след страхотен гол на Ахмед Ахмедов. Бождар Васев получи топката на левия фланг и незабавно центрира в наказателното поле на Витоша, където Ахмед Ахмедов надбяга бранителите на гостите и с удар от въздуха не остави шансове на вратаря Християн Василев. Това е шесто попадение за Ахмедов от началото на сезона.

7'
  • Добра възможност за гостите. След добър пробив на Четин Садула, топката попадна в Стефан Христов, който отправи плътен удар по диагонала, но не намери целта.