• Втори жълт картон за Амос Юга, следователно червен! Халфът на ЦСКА изрита в главата Робърта и Попов го изгони.

• Смяна в ЦСКА - влиза Джером Синклеър, излиза Йомов.

73'
  • Жълт картон за Валентин Антов.

69'
  • Жълт картон за резервния вратар на ЦСКА Димитър Евтимов, който спори за ново спорно решение от рефера Никола Попов в хода на мача.

62'
  • Удар! Найджъл Робърта се обърна много добре и елиминира бранител на ЦСКА, след което стреля от дистанция, но опитът му отиде встрани.

61'
  • Жълт картон за Юрген Матей, който задържа в средата на терена Робърта.

60'
  • Смяна в Левски - влиза Патрик-Габриел Галчев, излиза Мартин Петков.

59'
  • Удар! Брадли Мазику получи топка вляво от Георги Йомов и центрира за Соу. Той бе маркиран и топката бе избита към центъра, но Юга стреля мощно с десния крак, а кълбото премина над напречната греда на Михайлов.

58'
  • Левски създаде добра атака отдясно чрез Иванов и Петков. Първият центрира остро, а топката се отби в главата на Амос Юга, след което заплашително тръгна към вратата на Бусато, който боксира напред. "Сините" имаха сериозни претенции за дузпа, но такава не бе отсъдена.

55'
  • Второто полувреме видя в самото си начало редица фаулове.

• Иванов от Левски центрира в наказателното поле и топката бе изчистена. Паулиньо я посрещна, но ударът му бе безкрайно неточен.

47'
  • Жълт картон за Брадли Мазику за фаул срещу Иванов.

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Две минути добавено време.

• Жълт картон за Паулиньо.

42'
  • Жълт картон за треньора на Левски Славиша Стоянович, който влезе в остър диалог с рефера и бе наказан.

37'
  • Жълт картон за Тибо Вион за нарушение.

36'
  • Мощен диагонел изстрел на Тиаго Родригес от фаул, но Михайлов прибра топката в обятията си.

35'
  • СПАСЯВАНЕ! Тиаго Родригес шутира мощно в десния ъгъл на Николай Михайлов, но капитанът на "сините" блокира с две ръце и втори гол за ЦСКА не последва.

34'
  • ДУЗПА ЗА ЦСКА! Ивайло Найденов фаулира Тиаго Родригес след блокираната топка, но останаха дискусии къде е извърен фаула. Първо Никола Попов посочи бялата точка, след което си промени мнението и даде фаул за ЦСКА, но в крайна сметка след съвещание с първия асистент-съдия стана ясно, че следва дузпа за "червените".

31'
  • Удар! Георги Йомов бе изведен страхотно в полето на Левски и последва удар, но с левия си крак Михайлов парира чудесно опита на българина.

31'
  • Али Соу шутира от средна дистанция, но Георги Александров с тялото си блокира и прати топката в ъглов удар.

25'
  • Удар! Чудесна възможност за втори гол за ЦСКА. Тибо Вион центрира много добре отдясно към близката греда, а Георги Йомов се откъсна от опеката на "син" бранител, след което стреля от малък ъгъл, но встрани от вратата на Михайлов.

23'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Домакините в срещата откриха резултата след чудесна индивидуална акция на Али Соу. Гамбиецът се откъсна зад Алекс Петков и Александров и с кинжален удар матира Михайлов за 1:0.

20'
  • Шанс! Амос Юга прати страхотен извеждащ пас в наказателното поле на Левски към Али Соу. Гамбиецът овладя, след като Георги Александров го остави изцяло непокрит и тръгна да минава встрани от вратаря на "сините", но Михайлов блокира топката.

19'
  • Паулиньо проби отляво и задмина Тибо Вион, след което последва центриране, но Валентин Антов бе на позиция и изби в тъч.

17'
  • ЦСКА започна да налага териториален натиск след опитите за нещо сериозно пред Левски в първите минути.

• Шанс! Добра възможност за Левски. Станислав Иванов центрира от фаул, а Юрген Матей отигра с глава, но към собствената си врата. Мартин Райнов опита да прати топката към "червената" врата, но вместо това удари Густаво Бусато и последва нарушение.

6'
  • Станислав Иванов нахлу в наказателното поле на ЦСКА, а Юга го маркира и открадна, след което юношата на "сините" се свлече на земята, но нямаше как да бъде отсъдена дузпа в тази ситуация.