• Край на мача - 3:0 за ЦСКА!

90+5'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Сайней Санянг, излиза Кареасо.

90+4'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Домакините увеличиха още повече преднината си, като точен бе влезлият като резерва Станислав Шопов, и то по какъв начин. Данило Асприля напредна отляво и загърби двама бранители на Хебър. Колумбиецът комбинира с Шопов, който пред границата на наказателното поле погледна към вратата на Игонен и с изключителен шут с левия крак матира естонския страж - 3:0 за ЦСКА.

90+2'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Данило Асприля, излиза Хайнц.

83'
  • Смяна в Хебър - влиза Богомил Божуркин, излиза Пенев.

81'
  • Смяна в Хебър - влиза Жоао Сеско, излиза Цонков.

80'
  • Шанс! Веднага след появата си в игра - Станислав Шопов и Дюкенс Назон, създадоха комбинация помежду си. Младият българин проби отдясно и даде отлично центриране към хаитянина, който не успя да овладее пред Игонен и топката му избяга встрани.

76'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Дюкенз Назон, излиза Фаетон.

75'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Станислав Шопов, излиза Линдсет.

75'
  • Удар! Джонатан Линдсет овладя топката в половината на Хебър и елиминира Мазан. Последва удар с левия крак на норвежеца, но топката отиде встрани от вратата, пазена от Игонен.

70'
  • Жълт картон за Лазар Марин.

66'
  • Смяна в Хебър - влиза Стилиян Тисовски, излиза Канади.

61'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! След точно час игра ЦСКА удвои своя актив в срещата. Емануел Шакич центрира отляво с десния крак, а Майкъл Естрада овладя с коляно. Последва удар след обръщане на нападателя на „червените“, който беше неспасяем за Игонен – 2:0 за ЦСКА. ​

След гола гостуващите футболисти имаха претенции за игра с ръка на Естрада, а ВАР реферите разгледаха ситуацията. Това приключи благоприятно за домакините и голът беше зачетен.

60'
  • Шанс! Матиас Фаетон се понесе по левия фланг и успя да потърси Тобиас Хайнц. Норвежецът нанесе удар, ала Роберт Мазан с отличен шпагат му попречи и опасността за ЦСКА приключи.

59'
  • Жълт картон за Архан Исуф.

49'
  • Старт на втората част!

• Край на първото полувреме - 1:0!

45+3'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Натискът на "червените" донесе все пак искания от тях резултат в края на първото полувреме. Християн Петров комбинира вдясно с Иван Турицов, който центрира отлично към непокрития Матиас Фаетон. Националът на Гуаделупе завърши от движение, като този път Игонен не успя да се намеси - 1:0 за ЦСКА.

45+1'
  • Шанс! Тибо Вион центрира изключително топката зад гърба на отбраната на Хебър и преди Игонен за Естрада. Нападателят засече от движение, ала естонският страж на гостите инстинктивно разпери ръце и с тяло спря топката, която можеше да влезе във вратата му.

39'
  • Възможност! Тобиас Хайнц достави поредното центриране в наказателното поле на Хебър, този път от корнер, а на близката града топката беше продължена опасно с глава от Линдсет към далечната, където Християн Петров опита да довкара, но се размина със съвсем малко.

34'
  • Жълт картон за Георги Вълчев.

32'
  • Греда за ЦСКА! Тобиас Хайнц центрира топката отдясно след нарушение за домакините. Норвежецът даде отлично центриране, а Браян Кордоба се извиси над Лазар Марин и атакува топката с глава, ала тя срещна левия страничен стълб на Игонен.

30'
  • Шанс! След разкбъркване от ъглов удар защитникът на ЦСКА - Християн Петров, след разбъркване завърши с левия крак, но топката отлетя над напречната греда на Игонен.

27'
  • Смяна в Хебър - влиза Архан Исуф, излиза Михайлов.

26'
  • Мартин Михайлов от гостите получи медицинска помощ, след като получи преди това болки и по всичко личи, че няма да успее да продължи игра.

23'
  • Жълт картон за Мартин Михайлов.

18'
  • Нов шанс! Иван Турицов беше намерен с отличен пас в наказателното на Хебър от Линдсет и шутира силно по диагонала, ала отново Игонен се намеси. Малко след това беше маркирана засада на десния бек на ЦСКА.

15'
  • Шанс! Майкъл Естрада беше изведен сам срещу вратаря Игонен, след като топката рикошира между Линдсет и играч на Хебър. Естрада стреля, ала Игонен с тяло блокира удара му.

12'
  • Шанс! Роберт Мазан сбърка при изнасянето на топката, а Майкъл Естрада открадна. Стефан Цонков затвори нападателя и той бе блокиран, а топкат отиде към Линдсет, който шутира, но след рикошет Игонен с лекота улови.

6'
  • Удар на Роберт Мазан от сериозна дистанция беше уловен от Бусато.

2'
  • Шанс! Не бяха изминали и 40 секунди и Хебър стигна до първата ситуация в срещата. Австриецът - Марсел Канади, беше намерен отлично на границата на наказателното поле на домакините и стреля от движение с вътрешната част на десния си крак, но над напречната греда.