• 90+2’ Стефано Белтраме
  • 60’ Мишел Еспиноса
  • Край на мача! 2:1!

90+4'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА! Стефано Белтраме изведе "червените" напред! Когато изглеждаше, че срещата ще завърши при равен резултата, домакините нанесоха своя последен удар, с който спечелиха и мача. Али Соу спечели пряк свободен удар на границата на наказателното поле. С изпълнението се зае резервата Стефано Белтраме, който стреля силно, а Янко Георгиев не успя да се намеси по най-добрия начин и топката влетя в мрежата  - 2:1.

90+2'
  • Три минути добавено време на срещата!

90+1'
  • Още един силен удар на Тиаго, но покрай дясната греда на вратата на Ботев.

87'
  • Хубав удар от далечно разстояние на Тиаго, но Янко Георгиев изби в ъглов удар.

84'
  • Жълт картон получи Лъчезар Балтанов за гневна реакция срещу решение на съдията Георги Димитров.

80'
  • Трета промяна и за ЦСКА. Ахмед Ахмедов се появи на терена. Той замени Амос Юга.

76'
  • Още една промяна за "канарчетата". Лъчезар Балтанов замени Мишел Еспиноса.

76'
  • Втора промяна и за Ботев. Джонатан Перейра замени Мите Цикарски.

65'
  • Втора смяна за домакините. Стефано Белтраме се появи на мястото на голмайстора Юнус Санкаре.

63'
  • Първа промяна за ЦСКА. Жул Кейта смени Греъм Кери.

63'
  • "Червените" можеха моментално да си върнат аванса, но Соу направи нов пропуск! Тиаго изведе Али Соу сам срещу Янко Георгиев, но гамбиецът стрел точно във вратаря.

61'
  • ГООООЛ ЗА БОТЕВ! Автор на попадението е Мишел Еспиноса! Началните минути на втората част неата на терена вървяха доста спокойно, но след точно час игра Ботев успя да изравни с първия си точен удар. Тодор Неделев центрира майсторски от първия ъглов удар в наказателното поле, където Мишел Еспиноса стреля с глава във вратата на Бусато - 1:1.

60'
  • Първа смяна в двубоя. Тя е принудителна. Кристиан Добрев замени Антонио Вутов в състава на Ботев.

47'
  • Начало на второто полувреме на сблъсъка!

46'
  • Край на първото полувреме - 1:0!

45+3'
  • Две минути добавено време на първата част.

45+1'
  • Удар на Греъм Кери извън наказателното поле, но високо над вратата на Георгиев.

45'
  • В следващите минути играта се поуспокои и до опасни положения пред двете врати не се стигаше.

• Първи жълт картон за играч на домакините. Получи го капитанът Валентин Антов.

35'
  • Отново домакините имаха шанс за ново попадение! Голмайсторът Санкаре, почти от аутлинията, пробва пас за свой непокрит съотборник и замалко не доведе до автогол на Атанас Илиев. След последвалия корнер Тиаго Родригес отправи силен удар, но над вратата.

27'
  • Жълт картон за Антонио Вутов.

27'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА! Дебютно попадение за Юнус Санкаре! Греъм Кери изпълни пряк свободен удар, но право в стената. Топката обаче попадна в краката на Брадли Мазику, който стреля диагонално през доста играчи. Кълбото рикошира в част от футболиститев пеналтерията, а там най-съобразителен се оказа Юнус Санкаре, който реализира дебютноно си попадение за клуба.

23'
  • Ботев отправи първи удар по посока противниковата врата. Това стори Атанас Илиев с глава, след като засиче центриране отдясно на Мите Цикарски, но шутът премина над напречната греда.

21'
  • Юнус Санкаре стреля с глава от границата на наказателното поле след една отбита топка. Кълбото се насочи заплашително под гредата, но стражът на Ботев успя да избие в корнер.

18'
  • Али Соу успя да справи със Станислав Работов и Виктор Генев след ново дълго подаване и съзададе суматоха в наказателното поле на "канарчетата". Топката след това стигна до непокрития Греъм Кери, който стреля фронтално от малко над 10 метра, но покрай вратата на Георгиев.

15'
  • Първи жълт картон в срещата. Получи го Славчо Шоколаров от тима на Ботев.

12'
  • Страхотен шанс за ЦСКА да поведе в резултата! Тиаго изпарти топката за Али Соу в наказателното поле. Нападателят не успя да овладее топката, като се подхлъзна, но имаше късмет тя да остане у него и веднага стреля. Вратарят на гостите Янко Георгиев обаче отрази удара на Соу, а при добавката Енрике Рафаел не успя да уцели вратата от близко разстояние.