90+3'
  • Три добавени минути.

• Жълт картон за Енес Махмутович.

88'
  • Шанс! Фернандо Каранга се озова срещу Артур Мота в наказателното на Берое. Бразилецът преодоля вратаря на старозагорци,  но той нямаше късмет, за да се стигне до четвърти гол за ЦСКА в мача.

87'
  • Смяна в Берое - влиза Роналдо Камара, излиза Уерик.

85'
  • Смяна в Берое - влиза Дамян Йорданов, излиза Политино.

84'
  • Двоен шанс! Густаво Бусато направи две намеси, след като първо блокира удар на Джани Политино, а секунди след това отрази удар на Сагардия.

82'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Емануел Шакич, излиза Шопов.

77'
  • Шанс! Улаус Скаршем подаде къс пас към Тобиас Хайнц, който шутира от движение, но Мота направи спасяване в тази ситуация.

71'
  • Шанс! Станислав Шопов даде извеждащ пас вдясно към Данило Асприля. Колумбиецът остана диагонално срещу Артур и стреля, но топката премина край десния страничен стълб на Берое.

70'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Тобиас Хайнц, излиза Линдсет.

67'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Данило Асприля, излиза Фаетон.

66'
  • Шанс! Скаршем отново стреля силно към вратата на Берое, но този път неточно.

66'
  • Шанс! Улаус Скаршем получи на дъгата и финтира бранител на Берое. Норвежецът отправи тежък удар, който беше отразен от Артур Мота.

65'
  • Смяна в Берое - влиза Франсиско Сагардия, излиза Вия.

61'
  • Шанс! Матиас Фаетон проби отляво навътре и отправи много силен удар към старозагорската врата, но Артур Мота изби ефективно.

51'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Домакините вкараха трети гол в мача, след като резервата Улаус Скаршем даде отличен пас вляво за Матиас Фаетон. Той пък пусна по земя успоредно към Станислав Шопов, който от движение препарира Артур Мота - 3:0.

47'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Улаус Скаршем, излиза Юга.

46'
  • Старт на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+3'

• Жълт картон за Себастиян Вия.

42'
  • Мартин Стойчев центрира отдясно за Фернандо Каранга, който не се нагласи добре, но все пак отправи удар с глава, който отиде над напречната греда.

41'
  • Удар! Станислав Шопов стреля от малък ъгъл отдясно, но топката премина на дистанция от вратата на Артур.

39'
  • Принудителна смяна в ЦСКА - влиза Енес Махмутович, излиза Матей.

38'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Домакините успяха да покачат актива си с петия точен изстрел към вратата на Берое. Станислав Шопов даде страхотен извеждащ пас зад отбраната на Берое към Матиас Фаетон. Той остана диагонално срещу Артур Мота и със силен изстрел прокара топката между краката на стража за 2:0.

32'
  • Смяна в Берое - влиза Викторио Вълков, излиза Гаврилов.

30'
  • Шанс! ЦСКА имаше възможност да покачи актива си, след като Амос Юга намери отлично Фернандо Каранга в наказателното поле на Берое. Бразилецът отправи удар с глава, който обаче беше сравнително лек и Артур Мота спаси.

29'
  • Шанс! Тибо Вион стреля силно от свободния удар след червения картон, а Артур се намеси и спаси.

19'
  • ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА БЕРОЕ! Старозагорци разиграха с къси подавания пред своето наказателно поле и топката стигна до Франко Рамос. Капитанът на Берое действа много лошо технически, което позволи на Фернандо Каранга да го атакува и бразилецът да вземе владението.

След това последва задържане с двете ръце от бранителя на гостите, което принуди Георги Кабаков да изгони капитана на заралии.

17'
  • Шанс! След корнера се наложи на Бусато да чисти в страни, след като топката беше насочена към вратата на домакините.

11'
  • Вини Трибуле стреля от дистанция и след рикошет топката отиде в ъглов удар.

10'
  • Шанс! Тобиас Хайнц изведе Джонатан Линдсет в наказателното поле на Берое, а той с пета върна леко за Фернандо Каранга. Бразилецът овладя и елиминира бранител на Берое, след което обаче не отправи завърващ удар, за да се намеси вратаря Артур Мота.

8'
  • Жълт картон за Енцо Еспиноса.

7'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! След само три минути игра "червените" дръпнаха напред в резултата. Топката беше центрирана от корнер, а Фернандо Каранга остана под нея. След това работата в защита на гостите беше много лоша и с лекота топката отиде към Станислав Шопов. Левичарят въобще не се забави и стреля директно от въздуха с левия крак, като не остави никакъв шанс на Артур Мота, за да открие - 1:0.