• Пропуск на Кузма! Александър Цветков се пребори за топката със защитник на Пирин в наказателното поле отдясно, пусна пас към нападателя, който обаче стреля слабо и неточно покрай вратата.

• Двубоят е прекъснат за около две минути, след като на терена нахлу куче.

74'
  • Ндуе Муйеци заменя Димитър Благов за Пирин.

71'
  • Корнер за Черно море, който обаче не довежда до нищо сериозно пред вратата на Пирин.

69'
  • Спорна ситуация в мача! Стефан Станчев получи топката в наказателното поле и реализира попадение, но страничният рефер вдигна флага за засада. Телевизионните повторения обаче показаха, че самият Станчев не бе зад отбраната на гостите в момента на подаването към него.

65'
  • Жълт картон за Костадин Ничев, който задържа Йосков пред наказателното поле на Пирин.

64'
  • Траян Траянов заменя Пламен Николов за Черно море.

62'
  • Костов заменя Владислав Стоянов за Пирин.

62'
  • Жълт картон за Георги Илиев.

59'
  • Заучено изпълнение от страна на Георги Илиев, но подаването му не бе засечено от Михаил Венков.

55'
  • Свободен удар за Черно море, фронтално срещу вратата на Пирин.

54'
  • Хубаво центриране на Георги Илиев от корнер, но цели трима играчи на Черно море се разминават с топката във вратарското поле.

53'
  • Страхотен шанс за Черно море! След груба грешка в отбраната на Пирин, Коконов бе изведен отляво в наказателното поле на гостите, пусна пас към абсолютно непокрития Александър Цветков, но силният удар на халфа от пет метра, попадна в обсега на Краси Костов, който спаси.

50'
  • Валентин Йосков заменя Тодор Паланков на почивката за Черно море.

46'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Проблеми за вратаря на Пирин Красимир Костов, който пада на терена без съприкосновение с противников футболист.

41'
  • Слабо центриране на близката греда, където обаче няма никой от Пирин и топката излиза в аут.

40'
  • Корнер за Пирин.

39'
  • Изключителна грешка на Паланков, който предостави топката на Тони Тасев в центъра на терена. Крилото на Пирин обаче не успя да се възползва по най-добрия начин и вместо да комбинира с Влади Златинов, пробва изстрел. Топката рикошира в тялото на бранител на домакините, а опасността за Коварж премина.

35'
  • Хитро изпълнение на тъч от страна на домакините. Александър Цветков бе изведен зад отбраната на Пирин, но след центрирането, Николов успя да избие в корнер.

35'
  • Играта е спряна, за да се окаже лекарска помощ на Юлиян Попов, който е настъпен без умисъл по ръката.

30'
  • Хубав удар на Тони Тасев от границата на наказателното поле, но топката минава на сантиметри от напречната греда.

26'
  • Слабо центриране от ъгловия удар, Костов лови необезпокояван от никой.

25'
  • Корнер за Черно море.

25'
  • Опит за извеждащ пас към Тони Тасев отдясно, но крилото на гостите не успява да достигне топката.

18'
  • Много слабо изпълнение на Георги Илиев от прекия свободен удар. След като топката срещна стената, Илиев направи добавка, но  Костов с лекота улови.

10'
  • Фаул в полза на Черно море пред наказателното поле на гостите. Добра възможност за домакините.

9'
  • Слаб удар на Александър Цветков, топката попада право в ръцете на вратаря Костов.

5'
  • Спокойни първи минути на двубоя в Каварна. Играта се води предимно в центъра на терена.