1 : 0

• 56’ Цветомир Панов
  • Край на мача!

90+13'
  • Двубоят бе прекратен за няколко минути, след като феновете на Черно море влязоха в конфронтация с част от хората на резервната скамейка на гостите. Играчите на гостите бяха замеряни с различни предмети, като дори се стигна треньорите и футболистите на Черно море да успоковяват своите привърженици. В крайна сметка Матиас Тисера също получи директен червен картон.

90+6'
  • Ъглов удар за Черно море.

90+4'
  • Директен червен картон за Игор Пластун. Гидженов промени решението си, след като преразгледа ситуацията с ВАР и изгони защитника на разградчани.

90+3'
  • Агресивни действия на Игор Пластун срещу Матеус Машадо, който излизаше сам срещу вратаря на Лудогорец. Реферът Гидженов е привикан да преразгледа ситуацията с ВАР.

90+1'
  • Жълт картон за Дюлгеров за бавене на играта.

89'
  • Кирил Десподов центира от свободен удар, Пластун играе с глава, но неточно.

89'
  • Изстрел на Пабло Гарсия, който излиза в аут.

87'
  • Добра възможност за Кирил Десподов. Капитанът на Лудогорец стреля от пряк своноден удар, но праща топката право в ръцете на Дюлгеров.

85'
  • Жълт картон и за Кирил Десподов.

83'
  • Жълт картон за Виктор ПОпов.

83'
  • Оргомен пропуск за Черно море! Алекс Фернандес се освободи от опеката на двама бранители на Лудогорец отляво, напредна няколко метра и потърси Матеус Машадо. Той се обърна и стреля, но Слуга спаси, а след това защитник на гостите изчисти.

80'

79'
  • Едгар Пачеко заменя Александър Василев за Черно море.

72'
  • Кирил Десподов заменя Бернард Текпетей.

71'
  • Машадо нахлу в наказателното поле, преодолявайки Игор Пластун, и пробва пас към свой съотрборник, но Аслак Фон Витри бе на точното място и пресече подаването.

69'
  • Шанс за Лудогорец! Гонсалвеш намира Текпетей в пеналта, който без никаква подготовка стреля, но праща топката над вратата.

67'
  • Доминик Янков е заменян от Спас Делев.

63'
  • Рик Джонатан заменя Кайо Видал.

63'
  • Претенции за дузпа от страна на Черно море. Алекс Фернандес отне топката на Сон и навлезе в наказателното поле, където падна след съприкосновение с играча на Лудогорец. Ситуацията бе прегледана с помощта на ВАР, но наказателен удар не бе отсъден.

61'
  • ГОООЛ за Черно море! Цветомир Панов открива резултата в мача с прекрасен удар по диагонала.

56'
  • Матеус Машадо заменя Атанас Илиев за Черно море.

53'
  • Хубаво извеждащо подаване на Игор Пластун към Текпетей, крилото на Лудогорец обаче не успява да овладее добре топката.

48'
  • Аслак Фон Витри заменя Марсел Хайстер за Лудогорец на полувремето.

47'
  • Начало на втората част.

45+1'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Великолепна възможност за Черно море. Атанас Илиев получи в наказателното поле, където бе необезпокояван от бранителите на гостите. Нападателят обработи топката и стреля, но Игор Пластун успя да парира удара му, а след това и да изичсти.

44+1'
  • В последните минути темпото на стадион "Тича" определено спадна.

39'
  • Първи жълт картон в мача. Марсел Хайстер е предупреден официално за нарушение срещу Виктор Попов.

35'
  • Хубав пробив на Кайо Видал отляво завърши с подаване към Руан Секо, но топката не стигна до нападателя на гостите.

31'
  • Корнер в полза на Лудогорец, който обаче не носи заплаха за Дюлгеров.

27'
  • Хубав финт на ДОминик Янков в наказателното поле на Черно море, но в последния момент играч на домакиниет успява да блокира халфа на "орлите".

22'
  • Този път гостите изпълниха заучно прекия свободен удар. Текпетей центрира към левия фланг, където се бе включил Руан Секо, който стреля силно без забавяне, но над вратата.

21'
  • Нов фал срещу Текпетей пред наказателното поле на Черно море.

20'
  • Удар на Мазир Сула по диагонала, топката минава покрай вратата.

12'
  • Великолепен шанс за Лудогорец! Бърнард Текпетей стреля от прекия свободен удар, топката рикошира в тялото на Александър Василев и залъга Иван Дюлгеров. Вратарят на домакинтие обаче поакза класа и със сетни усилия успя да избие с лявата ръка.

9'
  • Нарушение на Влатко Дробаров срещу Текпетей на сантиметри от наказателното поле на домакините.

8'
  • Добрав възможност за Черно море. Василев намери с отличен пас Васил Панайотов пред наказателното поле на Лудогорец, но капитанът на домакините не успя да си поведе добре топката.

3'
  • Страхотна атмосфера на "Тича". Феновете на домакините запалиха множество факли и димки.