• 54’ Траян Траянов
  • 22’ Игор Джоман
  • КРАЙ НА МАЧА

90+3'
  • 2 минути добавено време към срещата.

• Посладна смяна в Локомотив - Рихави Кифуети напусна игра, на негово място Владислав Узунов.

90'
  • Янаки Смирнов излезе на никак нелоша позиция отляво. От около 10-11 метра резервата в Локо ГО опита да стреля от движение, но го стори много слабо и в ръцете на Коварж.

88'
  • ДИРЕКТЕН ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ЙОРДАН АПОСТОЛОВ ОТ ЛОКОМОТИВ! Много дискусионно решение на Георги Кабаков. Апостолов на два пъти опита да препъне в гръб Алекс Цветков, като все пак успя. Влизането не заслужаваше повече от жълт картон, но реферът директно отстрани появилия се на смяна футболист.

83'
  • Жълт картон и за габонския халф на Локо ГО Юлис Ндонг.

81'
  • Добро центриране на Георги Илиев от ъглов удар, а топката стигна до Бакари пред вратарското поле. Вместо да стреля с левия крак обаче тъмнокожият футболист загуби равновесие, а Банков улови.

77'
  • Втора смяна в Локомотив - Янаки Смирнов замени Димо Атанасов.

72'
  • Какъв пропуск на Бакари! Коконов задържа топката отляво и тръгна леко назад, след което центрира като по конец към далечната греда. Там топката мина над Фиданин и попадна у непокрития Бакари. Той опита да шутира от воле, като от 5-6 метра от вратата стреля силно встрани.

68'
  • Жълт картон за Атанас Фиданин от Локо ГО.

65'
  • Шут на Милен Желев от около 22-23 метра по диагонала, Коварж уверено улови.

62'
  • Димо Атанасов от Локо ГО получи жълт картон.

60'
  • Жълт картон за Иван Коконов от Черно море.

57'
  • Първа смяна в Локо ГО - Бен Отман напусна игра, на негово място Йордан Апостолов.

57'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 1:1. Непряк свободен удар в полза на Черно море, на метър навътре в наказателното поле. Центриране на Георги Илиев и Траян Траянов с глава изравнява.

54'
  • Жълт картон за Симеон Мечев от Локо ГО.

52'
  • Шутът на Георги Илиев от прекия свободен удар доведе до нови претенции за дузпа. Капитанът на Черно море опита да стреля покрай стената, но най-външният в нея Игор Джоман игра с ръка вътре в пеналта. Кабаков обаче с категоричен жест показа, че играта трябва да продължи.

49'
  • Жълт картон за Мартин Кавдански за игра с ръка около границата на наказателното поле. Черно море получи пряк свободен удар на изгодна позиция. Останаха сериозни съмнения, че Кавдански е бил вътре в наказателното поле, а повторенията го потвърдиха.

48'
  • Първа смяна за Черно море, още на почивката. Марек Кузма замени Тодор Паланков, който получи картон през първото полувреме.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Реферът Георги Кабаков не остави и секунда продължение.

45'
  • Страхотен шут на Джоман от пряк свободен удар! Топката беше заложена точно пред ъгъла на наказателното поле, но вместо да центрира, бившият играч на Берое потърси далечния горен ъгъл с атрактивен фалцов шут. Коварж докосна кълбото с върха на пръстите, за да избие в корнер.

36'
  • Пореден гаф в защитата на Черно море, заради който Георги Иванов беснее край тъчлинията! Коварж опита нов къс пас, този път към Георги Илиев, който в дъгата на собственото си наказателно поле бе притиснат от Кифуети. Опитният футболист върна твърде слабо към вратаря, който се втурна напред и успя да парира изстрела на Кифуети.

33'
  • Жълт картон за Игор Джоман от Локо ГО за препъване в гръб срещу Цветков.

30'
  • Черно море можеше да отговори почти веднага на попадението за Локо ГО, но два поредни пропуска направиха Иван Коконов и Бакари.

23'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 0:1! Невероятен гаф на вратаря Коварж доведе до попадението на Джоман! Стражът изпълни късо аут към Траян Траянов, който му върна, защото Джоман беше близо до него. Играчът на гостите тръгна да притиска и вратаря, който пък реши да го лъже. Всичко това доведе до комично спъване в топката, а Джоман вкара един от най-лесните голове в кариерата си.

22'
  • Чиста ситуация за Черно море, но Бакари не можа да нанесе по-сполучлив удар. Иван Коконов проби отдясно по атаката и центрира към точката на дузпата, където нападателят на Черно море опита труден шут от воле. В изпълнението му липсваше сила и стражът Николай Банков улови.

18'
  • Жълт картон за Тодор Паланков от Черно море.

17'
  • Страхотна намеса на Коварж! Кифуети получи отдясно по атаката и тръгна към наказателното поле, като опита да центрира покрай Михаил Венков. Топката се удари в опитния бранител и тръгна заплашително към долния ляв ъгъл на вратата. Полският страж на Черно море следеше ситуацията и отрази.

8'
  • Александър Цветков нацели гредата, но има и засада. Георги Илиев центрира от фаул, отсъден по левия фланг на атаката за Черно море, като насочи подаването си към близката греда. Там Паланков отклони с глава и Цветков съумя също с глава да стреля от много близка дистанция. Топката срещна страничният стълб, но още преди играта да е продължила Георги Кабаков вдигна ръка за засада.

5'
  • Грешка на Траян Траянов в защита доведе до първия точен изстрел в мача. Централният бранител загуби топката в близост до наказателното си поле, но плеймейкърът на гостите шутира право в ръцете на Коварж.