1 : 0

• 32’ Атанас Илиев
  • Край на мача.

90+5'
  • Алекс Фернандес пресече пас към Жоао Сеско почти на центъра. Бразилецът опита да изненада излезлия напред Дебърлиев, но освен вратаря, прехвърли и вратата.

90+1'
  • Цветомир Панов заменя Мазир Сула.

88'
  • Николай Златев влиза на мястото на Матеус Машадо.

88'
  • "Моряците" получиха право да изпълнят пряк свободен удар пред наказателното поле. Алекс Фернандес вдигна топката над стената, но и над вратата.

86'
  • Жълт картон за Мартин Михайлов.

84'
  • Иса проби отляво, навлезе в наказателното поле и центрира, но Матеус Машадо беше блокиран. Топката обаче се озова в Иса, който отправи удар с глава, но Дебърлиев се намеси.

82'
  • Сула демонстрира страхотната си техника, справи се с двама съперници и отправи удар от около 17 метра, но не затрудни вратаря на гостите.

81'
  • Исмаил Иса заменя Атанас Илиев.

79'
  • Арлинд Дакай влиза на мястото на Пабло Гарсия.

76'
  • Богомил Божуркин влиза на мястото на Георги Николов.

68'
  • Мазир Сула опита удар от границата на наказателното поле, след като получи топката от Александър Василев, но Дебърлив се справи.

66'
  • Матеус Машадо проби отдясно и видя на далечната греда Алекс Фернандес. Бразилецът отправи удар от воле от малък ъгъл, но топката срещна горната греда.

64'
  • Стилиян Тисовски влиза на мястото на Карлос Охене.

61'
  • Николас Пенев заменя Атанас Кабов.

61'
  • Още един гол на Черно море беше отменен. Васил Попов се беше оказал на върха на атаката на своя отбор и получи пас зад отбраната, след което подаде към Атанас Илиев, а той прати топката във вратата. Голът обаче не беше зачетен заради засада.

56'
  • Жълт картон за Карлос Охене.

50'
  • Начало на втората част.

46'
  • Край на първата част.

45+2'
  • ГООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Илиев успя да се измъкне от засадата и получи страхотен извеждащ пас от дълбочина от Алекс Фернандес. Дебърлиев излезе в опит да пресече подаването почти до границата на наказателното поле. Вратарят удари топката в крака на Илиев, а след това кълбото се озова в мрежата за 1:0.

32'
  • Черно море получи право да изпълни пряк свободен удар отдясно. Александър Василев центрира в наказателното поле, където Атанас Илиев отправи удар с глава от трудна позиция, но Дебърлиев улови.

29'
  • Шут на Васил Панайотов от далечна дистанция мина над вратата.

19'
  • Илиев беше оставен абсолютно сам в наказателното поле. Нападателят получи центриране от Александър Василев, но отправи удар с глава над вратата.

15'
  • Гол на нападателя беше отменен заради засада. Илиев получи пас на точката за изпълнение на дузпа от Мазир Сула и прати топката във вратата на Петър Дебърлиев, но страничният съдия вдигна флага, а ВАР потвърди решението му.