Черно море и Хебър Пазарджик се изправят един срещу друг в ранния неделен двубой от втория кръг на efbet Лига. Срещата на стадион „Тича“ стартира в 19:00 часа и ще може да я наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на платформата на PLAY DIEMA XTRA. На сайта Gong.bg ще проследим сблъсъка минута по минута.

В откриващия кръг на първенството „моряците” направиха атрактивно равенство 3:3 с Арда Кърджали, докато Хебър удържа ЦСКА у дома за 0:0 и също взе точка. Сега за играчите на Любослав Пенев предстои ново тежко предизвикателство - гостуване край морето. От своя страна футболистите на Илиан Илиев ще са решени да запишат победа в първия си домакински мач за сезона.

Варненци нямат кадрови проблеми преди този двубой, след като Алекс Фернандес се завръща след наказание, а Илиев се очаква да направи рокади в отбрана след трите допуснати гола от Арда. Към момента пък не се очаква да се привличат още нови играчи в отбора.

В състава на „гробарите“ също липсват кадрови проблеми. Както стана ясно, в миналия кръг Хебър взе първа точка от ЦСКА в елита, а цели шестима от новите играчи дебютираха за тима срещу  „червените“. Пазарджиклии ще се опитат да продължат с доброто си представяне, тъй като гонят пети пореден мач без загуба в елита срещу „моряците“.