• Три минути добавено време.

90'
  • Нов страхотен шанс за Черно море. Този път Панайотов пропуска фронтално срещу Николай Кръстев. Футболистът на Черно море не уцелва вратата.

88'
  • Уникален шанс за Черно море. Родриго излезе очи в очи с Николай Кръстев, но вратарят на гостите показа класа и успя да парира удара.

80'
  • Велислав Василев заменя Илиан Илиев-младши.

75'
  • Денислав Ангелов заменя Исмаил Иса.

75'
  • Алекс Терзийски влиза на мястото на Христо Иванов.

74'
  • Теодор Костадинов заменя Атанас Кабов.

74'
  • Ключова намеса на Зюмбулев, който пресече отличен пас към Иса в наказателното поле.

72'
  • Жълт картон и за Атанас Кабов за опасно влизане.

71'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Виктор Попов.

69'
  • Мартин Станкев влиза на мястото на Запро Динев.

66'
  • Мохамед Букаси заменя Патрик Андраде.

62'
  • Алваро Кардо заменя Минчев.

62'
  • Страхотен изстрел на Илиан Илиев, но топката минава покрай вратата.

55'
  • Отлично начало на втората част за Черно море. Исмаил Иса увеличава преднината на своя тим с първия точен удар за домакините в мача. Иса стреля много технично в десния ъгъл на вратата.

48'
  • Без промени в двата тима на почивката.

46'
  • Начало на втората част.

45+1'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Автогол дава преднина на Черно море! След центриране отляво, Илиан Илиев понечи да играе с топката, но не успя да го направи по най-добрия начин. За негов късмет обаче, коженото кълбо срещна гърдите Четин садула, който изненадващо я насочи към собствената си врата.

45+1'
  • Страхотен шанс за Витоша. Атанас Кабов центрира отляво в наказателното поле, топката попадна в Илия Димитров, който чукна към Запро Динев, но в последния момент футболист на Черно море успя да попачи на Динев да стреля.

41'
  • Емил Янчев вкарва топката в рмежата, но голът е отменен заради засада. След центриране от фаул, Мартин Минчев отклони топката с глава към Янчев, който обаче бе зад отбраната на гостите.

39'
  • Фал на Мохамед Сила срещу Родриго Енрике, добра възможност за домакините пред вратата на Витоша.

37'
  • Невероятен пропуск на Мартин Минчев. Той бе оставен абсолютно непокрит в наказателното поле, но след центрирането от корнера, стреля встрани от вратата.

18'
  • Пореден корнер за Черно море отляво на нападеието на варненци.

18'
  • Центриране на Четин Садула към Илия Димитров, Митрович скача над всички и лови.

16'
  • Прекрасен шанс за Черно море. Мартин Минчев получи отляво в наказателното поле, залъга Марио Дилчовски и стреля към вратата, но в последния момент Амзин протегна крак и блокира изстрела. След рикошета обаче, топката срещна десния страничен стълб и излезе в корнер.

11'
  • Изстрел на Атанас Кабов, топката рикошира в тялото на бранител и е уловена от Миодраг Митрович, който нямаше никакви проблеми.

10'
  • Очаквано в първите десетина минути на срещата, домакините имат лек териториален превес, но въпреки това не застрашават по никакъв начин вратаря Николай Кръстев.

10'
  • Корнер и в полза на Черно море, след който обаче, не дойде нищо интересно пред вратата на Витоша.