• Йосков влиза на мястото на Георги Илиев.

90+3'
  • Траян Траянов влиза на мястото на Уго Секо.

84'
  • При тотално разбъркване в защитата на Черно море, Дунав можеше да изравни, но Коварж направи страхотно двойно спасяване.

81'
  • Уго Секо се сблъска с играч на Дунав в наказателното поле, а от Русе отново имаха претенции за наказателен удар.

80'
  • Жълт картон за Юлиян Ненов.

80'
  • Центриране на Дунав и игра с ръка от страна на Михаил Венков, заради която русенци имат претенции за дузпа, но получиха само ъглов удар.

79'
  • Жълт картон за Васил Шопов.

75'
  • И двата отбора се опитат да създадат положения през чуждата врата, но до чисти такива така и не се стигна.

75'
  • Иван Коконов излиза, Тодор Паланков влиза.

62'
  • Юлиян Ненов влиза на мястото на Бранимир Костадинов.

61'
  • Поредна атака на Черно море, но неуспешна. Двата отбора заиграха по-равностойно през второто полувреме, като си размениха по няколко възможности пред противниковата врата.

57'
  • Жълт картон за Александър Цветков.

50'
  • Начало на второто полувреме.

45+1'
  • Край на първо полувреме.

45+1'
  • Атака от страна на Дунав, но топката попадна в ръцете на Коварж.

43'
  • Жълт картон за Пламен Николов.

42+1'
  • 1:0 ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Александър Цветков се разписа за "моряците". След добро отборно отиграване топката попадна в Георги Илиев, който не успя да овладее топката добре, но на точното място бе Цветков, който наниза топката във вратата.

37'
  • Цветков подаде към Коконов, но защитата на русенци успя да блокира изстрела чудесно.

33'
  • Кузма залъга защитата на Дунав, но със следващия си ход пропиля шанса за опасна атака.

31'
  • Марек Кузма имаше шанс да се разпише, но вместо това върна към Цветков, което забави атаката и не се стигна до промяна в резултата.

23'
  • Отново Цветков бе в центъра на събитията. Той центрира към Кузма, но стражът Мартин Луков успя да стигне първи до топката точно до голлинията.

17'
  • Черно море продължи с атаките. Цветков подаде към капитана Георги Илиев, който шутира, но топката мина отляво на вратата.

11'
  • Уго Секо подаде към Александър Цветков, който имаше чудесна възможност да открие резултата в полза на Черно море, но я пропиля.