• 86’ Руи Педро
  • 90+1’ Руи Педро
  • Край на мача.

90+6'
  • Милчо Ангелов можеше да реализира трети гол за ЦСКА, но вратарят на Черно море Щром се намеси добре.

90+4'
  • Руи Педро с отличен удар вкара втория си гол в мача и подпечата успеха на ЦСКА.

90+1'
  • Последна смяна в ЦСКА. Излиза Пинто, влиза Симао

89'
  • Смяна в Черно море. Излиза Костадинов, влиза Йосков.

88'
  • Руи Педро се разписа с отличен удар от няколко метра и изведе ЦСКА напред в резултата.

86'
  • Нова смяна и в ЦСКА. Ангелов заменя Кубемба

82'
  • Шут на Арсенио мина на сантиметри от левия страничен стълб.

81'
  • Жълт картон и за Бакари.

80'
  • Смяна в Черно море.Влиза Кузма, излиза Балджийски

79'
  • Центриране на Десподов отдясно намери Сукуп, който изчисти кълбото напред.

79'
  • Смяна и в ЦСКА. Десподов влиза, Кулма излиза

73'
  • Смяна в състава на Черно море. Влиза Хлюпик, излиза Лопес

68'
  • Бумал се засуети в опит за атака на ЦСКА, бранителите на домакините се справиха.

66'
  • Арсенио пробва да открие резултата, но отново топката отиде в Щром.

65'
  • Корнер след удар на Арсенио, след изпълнението му моряците се справиха.

63'
  • След корнера Кубемба се извиси и стреля с глава, но неточно

63'
  • Пинто пусна към Педро, но Станчев с феноменална намеса се справи със ситуацията и изчисти в корнер.

62'
  • Балджийски има нужда от лекарска помощ

60'
  • Корнер за Черно море. Зад топката застана Лопес, центрира, но Кубемба изчисти с глава напред.

58'
  • Леко прекъсване на двубоя поради дим причинен от димки.

54'
  • Опасна атака за ЦСКА. Руи Педро остана фронтално срещу вратаря на Черно море Щром, но вместо да реализира, уцели вратаря.

52'
  • Жълт картон за Кулма

51'
  • Центриране на Сукуп от дясно потърси Балджийски, но той не уцели топката.

50'
  • Опит за центриране към наказателното поле на Черно море от страна на Арсенио, но кълбото излезе в аут.

49'
  • Първа опасна атака за Черно море, все пак отбраната на ЦСКА се справи.

47'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Добавеното време е 1 минута.

45'
  • Кубемба стреля добре, но на пътя на топката беше застанал Станчев.

44'
  • След изпълнението на корнера от Георги Илиев, Китанов успя да се справи.

39'
  • Георги Илиев стреля от далечно разстояние, но Китанов отби топката в корнер.

39'
  • Центриране на Сукуп в наказателното поле на ЦСКА, Китанов се справи

37'
  • Нова атака за Черно море. Коконов не успя да нанесе решителен удар.

34'
  • За малко Китанов и Недялков да сбъркат фатално, но Коконов не успя да се възползва от ситуацията.

32'
  • Цветков стреля към вратата на Китанов, но бранител на ЦСКА беше на правилното място.

31'
  • Опасна атака за Черно море. Балджийски обаче прати топката с нескопосан шут в аут.

27'
  • Корнер за ЦСКА след опасна атака на "червените". След няколко центрирания топката се озова в ръцете на Щром.

26'
  • Нарушение на Бодуров срещу Балджийски и нов пряк свободен удар за Черно море. Топката е малко пред наказателното поле на ЦСКА. Балджийски стреля, но кълбото се удари в крака на Кулма.

23'
  • Кулма опита да намери Арсенио, но не сполучи и атаката на ЦСКА се провали на ръба на наказателното поле на Черно море.

21'
  • Игра с ръка на Перес, последва пряк свободен удар за Черно море. Зад топката застана Георги Илиев, центрира, и след разбъркване отбраната на ЦСКА се справи.

20'
  • Жълт картон за Георги Илиев за нарушение

18'
  • Нов корнер за Черно море. След центрирането на Лопес отбраната на ЦСКА се справи отново със ситуацията.

17'
  • Бакари се опита да организира опасна атака за Черно море, но отбраната на ЦСКА се справи със ситуацията пред наказателното поле.

16'
  • Георги Илиев центрира от корнер, Паланков не намери добре топката и тя излезе в аут.

15'
  • Двуостра игра в центъра на терена, а съдията Стоянов пуска по-свободна игра

• Коконов центрира отдясно в наказателното поле на ЦСКА, но Китанов улови уверено кълбото.

7'
  • Мартин Костадинов беше ударен от Рафа Перес при борба за висока топка и футболистът на Черно море се нуждае от медицинска помощ

6'
  • След корнера отбраната на Черно море се справи

5'
  • Костадинов успя да изчисти кълбото в корнер, след като пас на Руи Педро потърси Кубемба.