• Тодор Неделев отстъпи мястото си на Филип Филипов.

• Пламен Димов от тима на домакините бе декориран в жълто.

89'
  • Радослав Терзиев получи жълт картон,

85'
  • Георги Илиев центрира от прекия свободен удар, но бранител на Ботев Пд изчисти напред. Топката стигна до Патрик Андраде, който шутира мощно по земя. Даниел Кайзер отново обаче бе на място, протегна се с лявата ръка и спаси.

84'
  • Атанас Зехиров от тима на Ботев Пд получи жълт картон.

83'
  • Мехди Фенуш се блъсна в Димитър Пиргов на границата на наказателното поле. Съдията отсъди фаул, а медицинският екип влезе на терена, за да провери състоянието на атакуващия играч на домакините.

81'
  • Влезлият преди секунди Патрик Андраде шутира от дистанция, но в аут.

80'
  • Патрик Андраде замени Радослав Василев в тима на Черно море.

79'
  • Следващите 15 минути бяха по-спокойни за двата отбора, а темпото на игра спадна.

76'
  • Антон Карачанков получи жълт картон.

72'
  • Мартин Минчев напусна терена, като на негово място се появи Жоржиньо.

71'
  • Феребори Доре от Ботев Пд получи жълт картон.

65'
  • Цветомир Панов центрира на далечна греда, където Мартин Минчев отигра с глава, но не успя да насочи добре и топката излезе в аут.

62'
  • Още един прекрасен шанс пред Радослав Василев! Нападателят на Черно море получи страхотен пас зад защитата съперника, озовавайки се сам срещу стража Кайзер. Полякът обаче реагира бързо и излезе напред, отразявайки лекия удар на Василев.

61'
  • Сега Ботев успя да изнесе топката от своята половина. Кълбото се озова на левия фланг, откъдето Еберт Кардосо центрира към вратарското поле. Там Феребори Доре получи страхотен шанс да забие с глава от няколко метра, но насочи крайно неточно и кълбото излетя в аут.

60'
  • Антон Карачанаков замени Васил Шопов в тима на Ботев Пд.

59'
  • Пак шанс за Черно море! Мехди Фенуш центрира отляво към наказателното поле. Там Радослав Василев отново не бе неутрализиран от съперниковата защита и стреля с глава. Този път ударът бе по-лек и Даниел Кайзер улови кълбото между ръкавиците си.

58'
  • Мощен шут на Фенуш по диагонал отляво, но топката прелeтя в аут.

51'
  • Нов голям шанс за Черно море! Фенуш се измъкна зад защитата на Ботев отляво. Той си обърна топката на удобния десен крак, но през това време бе блокиран от няколко защитници на съперника. Кълбото стигна до Георги Илиев, който също нямаше възможност да стреля и чукна към освободилия се през това време Фенуш. Той шутира с десния крак, но топката премина над вратата на Кайзер.

50'
  • Лъчезар Балтанов стреля от дистанция, но топката излезе в аут.

50'
  • Страхотен шанс за Черно море! Центриране отляво намери Радослав Василев около точката на дузпата. Нападателят на Черно море не бе блокиран от нито един играч на гостите и той съумя да стреля с глава. Кайзер обаче прояви удивителен рефлекс и изби в корнер. След него не последва нищо опасно за вратата на Ботев Пд.

48'
  • Георги Илиев затрудни Даниел Кайзер. Капитанът на "моряците" центрира на далечна греда от свободен удар, Кайзер не успя да улови и трябваше да избива напред.

47'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+3'
  • Какъв шанс за Ботев Пд! Младият Крис Добрев получи отляво на атаката на своя тим. Той не бе пресиран и имаше време да се огледа, след което центрира прецизно с левия крак към дузпата. Там Лъчезар Балтанов се оказа на отлична позиция и от няколко метра шутира с шпагат напред, но Иван Дюлгеров отрази като по чудо удара от близка дистанция.

45+1'
  • Втора принудителна смяна в мача - Мехди Фенуш замени Аристоте Ндонгала отдясно на нападението на Черно море.

44'
  • Играчът на Черно море Аристоте Ндонгала получи медицинска помощ, след като като се контузи.

42'
  • Аристоте Ндонгала успя да запази топката на тъчлинията и напредна към наказателното поле. Играчът на домакините пусна къс пас към Мартин Минчев, който от около 20 метра стреля силно - ударът обаче не бе точен и прелетя в аут.

31'
  • Първи добър шанс за Черно море! Цветомир Панов запази топката в очертанията на терена до аутлинията и центрира мигновено. В наказателното поле кълбото стигна до Мартин Минчев, който стреля с глава, но Даниел Кайзер бе на точното място и улови без особени трудности.

26'
  • Лъчезар Балтанов получи жълт картон. Това е пети картон за халфа, с което той ще пропусне домакинството на "канарчетата" на Ботев Враца от последния редовен кръг на българския футболен елит (15 март, 26-ти кръг).

25'
  • Кристиян Димитров получи на 35 метра на вратата на съперника, но реши да шутира, виждайки пролука пред себе си. Ударът обаче премина високо в аут.

25'
  • Тодор Неделев отново центрира на близка греда от свободен удар. Там пак Терзиев бе оставен непокрит и стреля с глава, но кълбото прелетя над вратата на "моряците".

23'
  • Младият Кристиян Добрев замени контузения Джонатан Перейра.

16'
  • Бранителят на Ботев Пд Джонатан Перейра извърши нарушение, но се самоконтузи. Бразилецът излезе извън очертанията на терена, за да получи медицинска помощ.

11'
  • Подаване на Тодор Неделев от свободен удар в наказателното поле не бе изчистено от защитата на Черно море. Топката стигна до свободния пред дъгата Радослав Терзиев, който шутира силно към долния десен ъгъл на вратата на съперника, но там Иван Дюлгеров плонжира и изби в корнер. След него не последва нищо опасно за домакините.