• Последен пропуск в мача. Направи го Иван Стоянов.

90+2'
  • Продължението на мача ще е две минути.

88'
  • Удар на Лъчо Балтанов с глава от границата на вратарското поле, но вратарят улови.

84'
  • Стивън Петков получи топката от Фелипе Бризола, но беше в засада. Все пак той бутна топката в мрежата, но отдавна флагът се вееше.

82'
  • Удар на Фелипе Бризола от границата на наказателното поле, но Иванов улови топката.

80'
  • Последна смяна в мача. Излиза Густаво Афонсо, влиза Тони Тасев.

79'
  • Много тежък сблъсък между Самб Бадара и Иван Чворович, като в крайна сметка сенегалецът удари сърбина в ръцете. Лекарите трябваше да се намесят спешно.

75'
  • Жълт картон и за Сашо Александров от Етър за грубо влизане в краката на играч на Ботев.

68'
  • Удар от над 25 метра на Тодор Неделев, като топката прелетя на сантиметри встрани от вратата.

68'
  • Втора смяна за Ботев. Излиза Фернандо Виана, влиза Стивън Петков.

66'
  • Невероятен пропуск на Фернандо Виана. Топката стигна до него след пасове между Густаво Афонсо и Фелипе Бризола, но в крайна сметка изстрелът на бразилеца беше избит от вратарското поле от защитник на Етър.

64'
  • Втори жълт картон и за Иван Скерлев от Етър за препречване срещу Неделев.

58'
  • Последна смяна в Етър. Излиза Иван Вълчанов, влиза Цветомир Тодоров.

54'
  • Първа смяна в Ботев. Излиза Дуде Ндонгала, влиза Фелипе Бризола.

54'
  • Цветомир Панов прави резултата 3:0. Крайният бранител направи страхотен пробив отдясно и беше оставен да напредне спокойно и в крайна сметка ударът му се озова неспасяемо в левия ъгъл.

50'
  • Удар на Иван Вълчанов от дистанция, топката беше избита от Иван Чворович, като влиташе под гредата му.

48'
  • Втора смяна за Етър. Излиза Пламен Гълъбов, влиза Яни Пехливанов.

47'
  • Първа смяна в мача. Йордан Апостолов излиза, влиза Иван Петков за Етър.

46'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част!

45+1'
  • Спорна ситуация! Цветомир Панов събори Никола Колев, като останаха съмнения, че това се е случило в наказателното поле. Реферът обаче извади нарушението извън него и не посочи дузпа.

44'
  • Опасно центриране на Димо Атанасов за Самб Бадара, но вратарят излезе и улови.

42'
  • Удар на Неделев от далечна дистанция, но топката лети далеч от вратата.

41'
  • Жълт картон и за Йордан Апостолов от Етър за груба намеса в центъра на терена.

35'
  • Хубава самостоятелна атака на Тодор Неделев отляво на наказателното поле, асът на Ботев нахлу и стреля от малък ъгъл, но топката прелетя малко над вратата.

32'
  • Удар на Цветомир Панов от дистанция, но топката мина встрани от вратата.

30'
  • Серкан Юсеин оставя тима си с човек по-малко, след като получи втори жълт картон за глупаво грубо нарушение срещу Чавдар Ивайлов пред наказателното поле. Заслужено изгонване.

28'
  • Дуде Ндонгала прави резултата 2:0! Страхотен пробив отляво на бившия играч на Славия, който с прекрасен фалцов удар прехвърли нисичкия Христо Иванов и заби топката в далечния ъгъл на вратаря за 2:0.

26'
  • Удар от над 25 метра на Тодор Неделев, но топката лети встрани от вратата.

24'
  • Удар на Дуде Ндонгала от границата на наказателното поле, но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

22'
  • Иван Стоянов пропиля страхотен шанс за Етър, след като центрира нескопосано от пряк свободен удар.

18'
  • Серкан Юсеин получава жълт картон за груб фаул в центъра.

17'
  • Удар от дистанция на Самб Бадара, но топката лети далеч от вратата.

12'
  • Тодор Неделев опита да затрудни вратаря на Етър от пряк свободен удар на 20 метра от вратата, но топката рикошира в стената.

9'
  • Иван Скерлев получава жълт картон за фаул пред наказателното си поле.

9'
  • Страхотен гол за Ботев! След едно разбъркване топката падна на волето на Серкан Юсеин след пас на Пламен Димов. Халфът с удар тип "падащ лист" откри резултата!

7'
  • Първа опасност в мача! Йордан Апостолов от Етър стреля от воле от границата на наказателното поле, но Чворович с една ръка изби влизащата под гредата топка.

4'
  • Първи ъглов удар в мача и той е за Етър. Цветомир Панов обаче изби на близката греда.