• Крис Добрев отлично залъга двама бранители на Етър, пусна пас към центъра на наказателното поле, но там нямаше негов съотборник, който да засече кълбото в мрежата.

• Димо Атанасов фаулира Васил Шопов в наказателното поле, последва дузпа и Неделев се разписа за 2:0

81'
  • Неделев изпълни отлично прекия свободен удар от границата на наказателното поле, но топката нацели напречната греда

74'
  • Червен картон за Скерлев, след като той наруши правилата срещу Диого Кампос. Футболистът на Ботев се откъсваше от съперника, който го спря непозволено и беше изгонен.

73'
  • Смяна в Етър. Почански излиза, Даниел Младенов влиза

69'
  • Смяна и в Ботев. На мястото на Стивън Петков, влиза Диого Кампос

67'
  • Нова смяна в Етър. Влиза Никола Колев, излиза Пехливанов

66'
  • Корнер за Етър, след изпълнението Боджадж наруши правилата срещу вратаря Кайзер.

61'
  • Пряк свободен удар за Ботев, след като Стоянов игра с ръка на границата на наказателното поле, Неделев застана зад топката, но стреля встрани от вратата

59'
  • Смяна в Етър, Боджажд замени Руменов

57'
  • Почански е в положение на засада

53'
  • Корнер за Ботев, след изпълнението топката попадна във Филипов, който се опита да центрира в наказателното поле на Етър, но вратарят улови кълбото.

50'
  • Жълт картон за Почански

48'
  • Гол за Ботев! Тодор Неделев пусна пас към Балтанов, а той от своя страна пусна на Стивън Петков и той от няколко метра откри резултата.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първата част на двубоя

45+2'
  • Два поредни корнера за Ботев, след втория Филип Филипов стреля встрани от вратата

45+1'
  • Тодор Неделев с добра атака за Ботев, влезе в наказателното поле, но Василев изчисти в корнер

45'
  • Медицинска помощ за Румен Руменов от Етър

42'
  • След центрирането от прекия свободен удар, Димитров стреля опасно към вратата на Иванов, но топката излезе в аут

37'
  • Жълт картон за Василев, след като фаулира Афонсо, който получи пас от Шопов и се впусна в атака

36'
  • Балтанов наруши правилата срещу Венци Василев, след идпълнението му бранителите на Ботев се справиха със ситуацията

29'
  • Терзиев наруши правилата срещу Батрович, последва пряк свободен удар за Етър. След изпълнението не последва опасност за вратата на домакините.

25'
  • Пряк свободен удар за Ботев, след изпълнението му не последва опасност за вратата на Иванов

23'
  • Пас към Батрович, но вратарят на Ботев Кайзер излезе напред и улови кълбото

17'
  • Венци Василев блокира добре Стивън Петков и предотврати опасност пред вратата на Етър

16'
  • Жълт картон за Ничев, след нарушение срещу съперников играч.Ничев

13'
  • Още с първата атака на Ботев се създаде опасност за вратата на Етър, но Шопов не намери целта.