• Яя Меледже получи жълт картон.

89'
  • Нов голям пропуск за Ботев, сам срещу вратаря Стивън Петков стреля в аут.

89'
  • Съдията не зачете гол за Ботев.Перниш остана между двама от Ботев, единият очевидно го е закачали с крак.

85'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ -1:1! Кой друг, ако не Камбуров и 1:1. 195-и гол за бившия нападател на Локо Пд, точно срещу Ботев!

83'
  • Бърза контра на Ботев, Камен Хаджиев с решителна намеса.

80'
  • Кохей Като получи жълт картон, след като през първото бе пожален от червен.

76'
  • орислав Цонев влезе на мястото на Негруц в Берое.

75'
  • Дуде Ндонгала е сменен от Серкан Юсеин в Ботев.

72'
  • Опасен фаул, изпълнен от Тодор Неделев, Перниш боксира.

71'
  • Стивън Петков се появи в игра на мястото на Виана в Ботев.

68'
  • Подобна ситуация пред вратата на Берое. Само че излиза Ндонгала сам срещу Перниш, а вратарят спасява ситуацията.

64'
  • Фернандо Виана се възползва от грешка на Педро Еуженио, но ударът му изпраща топката право в ръцете на Душан Перниш.

63'
  • Камен Хаджиев от Берое е поредният с жълт картон в мача.

56'
  • Мартин Камбуров се появява в игра за Берое на мястото на Карачанаков.

54'
  • Жълт картон за Карлос Охене от Берое.

51'
  • Опасен диагонален удар на Дуде Ндонгала, но добра изява на Душан Перниш на вратата на Берое.

47'
  • Иван Иванов смени контузения Павел Виданов в Берое.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:0 ЗА БОТЕВ СРЕЩУ БЕРОЕ.

45+2'
  • В края на първото полувреме на дербито на Тракия между Ботев   и Берое се състоя спорен момент. След единоборство между Кохей Като и Дуде Ндонгала край тъчлинията последният остана да лежи на терена.
    Телевизионните повторения показаха, че японецът замахва с лакът и удря в областта на лицето футболиста на „канарчетата“. Не последва санкция за Като, а след оказване на медицинска помощ Ндонгала продължи игра.

45'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ - 1:0! Сериозна грешка на Душан Перниш, който не успява да отрази далечен фаул на Тодор Неделев и отблизо Лъчезар Балтанов ележи с добавка.

35'
  • Милен Желев от Берое получава жълт картон.

33'
  • Разбъркване в наказателното поле на Берое не довежда до нищо съществено в полза на домакините.

30'
  • Павел Виданов от Берое получи жълт картон.

29'
  • Мартин Райнов изпълни от бялата точка, стреля право в Иван Чворович и стражът на Ботев спаси дузпата!.

26'
  • Отсъдена е игра с ръка на Цветомир Панов в наказателното поле на Ботев - дузпа за Берое!

25'
  • Вратарят на Берое Душан Перниш излиза съобразително напред и избива една опасно пусната топка.