• Край на мача

90+3'
  • Три минути добавено време.

90+2'
  • Нова възможност за Лудогорец в наказателното поле на Берое, но Том се намеси навреме и предотврати трето попадение.

90'
  • Върджил Мисиджан влиза на мястото на Кафу в отбора на Лудогорец.

87'
  • Александър Колев заменя Кирилов в тима на Берое.

86'
  • Обещаваща атака на Лудогорец, но Вандерсон не успя да намери добре Джонатан Кафу.

85'
  • Кишада влезе на мястото на Клаудиу Кешеру в състава на Лудогорец.

82'
  • Карлос Охене отправи първия точен удар в очертанията на вратата на Лудогорец. Владислав Стоянов отрази изстрела.

82'
  • Емин Ахмед заменя Атанас Зехиров в тима на Берое.

80'
  • Лукас Саша заменя Марселиньо в състава на Лудогорец.

77'
  • Давид Манга пробва центриране към наказателното поле на Лудогорец, но защитата на гостите се справи лесно.

76'
  • Давид Манга влезе на мястото на Георги Динков в състава на Берое.

73'
  • Жълт картон за Козмин Моци.

72'
  • Жълт картон на Атанас Зехиров.

70'
  • Жълт картон за Джонатан Кафу от Лудогорец. Това е първи жълт картон в двубоя.

66'
  • Охене центрира към наказателното поле, но топката прелетя над всички футболисти.

64'
  • Мапуку тръгна в атака, но Паломино се намесе добре и изчисти топката.

63'
  • Джонатан Кафу напредна в атака за Лудогорец, като домакините протестираха за игра с ръка на Кафу при овладяването на топката.

60'
  • След грешка на Козмин Моци, възможност за Берое, но домакините не успяха да се възползват.

57'
  • Атака за Лудогорец. Кафу и Сисиньо опитаха да комбинират, но последният бе изпреварен от съперник.

51'
  • Клаудиу Кешеру вкара топката във вратата на Берое, но е отсъдена засада и попадението не бе зачетено.

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Охене и Сисиньо се спречкаха край тъч линията, но Кабаков се намеси и ситуацията бе овладяна.

45'
  • Играта е спряна заради нарушение на Илия Миланов срещу Марселиньо.

37'
  • Добра възможност за Берое. Жуниор Мапуку излезе сам срещу Владо Стоянов, но вратарят надделя в единоборството и овладя топката.

33'
  • Карлос Охене навлезе в наказателното поле на Лудогорец и центрира, но не успя да намери свободен съотборник.

30'
  • Вандерсон центрира от ъглов удар, но без да произлезе по-сериозна опасност за Берое.

30'
  • Гол за Лудогорец! Марселиньо направи резултата 2:0 за шампионите! Със страхотен удар извън наказателното поле, Марселиньо остави безпомощен вратаря на Берое Макенджиев и реализира.

24'
  • Радослав Кирилов внесе напрежение в наказателното поле на Лудогорец, пусна към Охене, но защитата на гостите се справи.

24'
  • Атака за Лудогорец завършва с ъглов удар.

23'
  • Натанаел опита остро центриране към наказателното поле на Берое, но там нямаше футболист на Лудогорец.

21'
  • Абел Анисе се намеси добре в наказателното поле на Лудогорец, отнемайки топката в близост до Мапуку.

20'
  • Възможност за Берое. Изстрел на Веселин Пенев минава над гредата на вратата, пазена от Владо Стоянов.

17'
  • Нов ъглов удар. Вандерсон центрира, но без нещо опасно пред вратата на Берое.

13'
  • Гол за Лудогорец! Клаудиу Кешеру се разписа за 1:0 за Лудогорец след като получи чудесно извеждащо подаване от Натанаел от около 60 метра.

10'
  • След корнер, изпълнен от Вандерсон, Марселиньо засече с глава и отправи опасен удар. Първа отлична възможност за гол за Лудогорец!

10'
  • Изстрел на Клаудиу Кешеру, а след рикошет топката минава над гредата на Берое.

9'
  • Сисиньо получава неофициално предупреждение от рефера Георги Кабаков за нарушение, което извърши срещу Охене.