• Крум Стоянов центрира отляво в наказателното поле на Левски, но топката се оказа дълга за Фал и той не успя да нацели вратата на Михайлов.

• Жълт картон за Иван Минчев.

65'
  • Смяна в Берое - Октавио сменя Кукула.

64'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Домакините отново излязоха напред в резултата. Гаюс Макута елементарно отдясно премина край Давске и Райнов. Той видя Фуртадо в наказателното поле, който мигновено пусна вляво за Алиун Фал, а той от броени метри нямаше как да сбърка - 2:1.

63'
  • Жълт картон за Алекс Петков.

58'
  • Жълт картон за Стев Фуртадо.

56'
  • Разочароващ удар с десния крак на Старокин излиза аут.

53'
  • Берое вкара гол, който обаче бе отменен след спорове между двата отбора. Илиас Хасани засече центриране на Иван Минчев пред Михайлов от фаул, но с ръка. Първоначално главният съдия посочи центъра, след което отиде да говори с първия си асистент съдия, за да се уточни и избистри ситуацията и резонно голът бе отменен.

48'
  • Смяна на почивката в Берое - влиза Крум Стоянов, излиза Цветков.

• Старт на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част между Берое и Левски - 1:1.

45+2'
  • Две (2) добавени минути към първото полувреме.

• Жълт картон за Александър Василев, който изрита в краката край тъча Стансилав Иванов.

43'
  • Спасяване! Станислав Иванов комбинира страхотно с Паулиньо и бразилецът изведе младия бъгларин "очи в очи" с вратаря Генадий Ганев. Иванов шутира отблизо, но Ганев скъси дистанцията и парира топката.

42'
  • Макута получава лекарска помощ след грубо влизане в краката му.

• ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Гостите изравниха резултата. Робърта влезе отдясно и центрира остро към Паулиньо. Ганев не успя да пресече топката и топката се отби в краката на Паулиньо, след което тя потегли към вратата на Берое. Илиас Хасани опита да я изчисти, но не успя и резултатът бе изравнен.

38'
  • Шут! Силен удар на Александър Цветков от Берое след фаул, но Михайлов внимаваше и опитът му нямаше как да позволи топката да влети във вратата му.

37'
  • Удар! Макута стреля много добре от фаула, но топката профуча край десния страничен стълб на Михайлов.

31'
  • Илия Юруков фаулира Георги Ангелов пред границата на наказателното поле на Левски и ще последва фаул за домакините от изгодна позиция.

30'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Домакините откриха резултата, след като Тома Даске сбърка ужасно при опита си да изчисти топката. Топката стигна до Стив Фуртадо, който центрира добре към Фал, а той отблизо порази целта и откри резултата - 1:0.

26'
  • Претенции за дузпа! Берое имаше основателни претенции за дузпа, след като Стив Фуртадо пое топката в наказателното поле и се завъртя около остта си, след което Старокин въобще не игра с топката и бранителят на Берое падна на земята, но реферът Георги Иванов прецени, че наказателен удар за домакините не бива да бъде отсъждан.

23'
  • Удар! Левски създаде силно нападение, а Орлин Старокин шутира с левия крак в наказателното поле на Берое, но Ганев блокира топката. Последва блокиране на Теди Мезаг спрямо топката с Найджъл Робърта и на практика старозагорци неутрализираха опасността.

17'
  • Доста слабо центриране на Иван Минчев от корнер и топката отиде право в обятията на капитана на Левски - Михайлов.

16'
  • Берое създаде нападение отляво, а топката бе подаден за Кукула в наказателното поле. Нападателят върна назад към Макоута, който обаче не успя да шутира, подхлъзвайки се на мокрия терен в Стара Загора.

7'
  • Силен удар на Мартин Райнов от Левски с левия крак от дистанция, но и доста неточен.