• Край на двубоя! Победа за Черно море с 2:0 като гост на Берое!

90+6'
  • Четири минути добавено време на двубоя!

90+1'
  • Жозе Гомеш прати топката във вратата на Берое за трети път, но попадението беше отменено заради засада. Системата ВАР потвърди решението.

90+1'
  • Велислав Василев пък смени Стефан Велев.

89'
  • Нова двойна смяна за „моряците“. Павел Георгиев замени Васил Панайотов.

89'
  • Втората промяна – Мартин Дичев замени Родриго Енрике.

81'
  • Двойна промяна за Черно море. Даниел Димов смени Файсел Касми.

81'
  • Смяна за гостите. Жозе Гомеш смени Леандро Андраде.

78'
  • Удар! Родриго Енрике влезе отдясно в наказателното поле и шутира, но покай вратата.

77'
  • Нов шанс за домакините! Омар Камара се пребори във въздуха за топката, овладя я и напредна към наказателното поле, където залъга съперник и стреля силно, но Георгиев спаси.

76'
  • Греда за Берое! Кукула отправи страхотен техничен удар директно от фаул, като топката се отби от напречната греда и тупна пред голлинията, но попадение нямаше, тъй като кълбото не бе преминало с целия си обем линията.

75'
  • Претенции на Берое за дузпа! Виктор Попов даде много спорен пас към Влатко Дробаров, което позволи на Кукула да отнеме и да излезе сам срещу вратаря, преодоля го, но след това северномакедонецът леко побутна нападателя на домакините, който падна и веднага поиска дузпа. Ситуацията беше разгледана със системата ВАР, а главният съдия Волен Чинков реши, че няма достатъчно основания да отсъди наказателен удар.

72'
  • Удар! Виктор Попов стреля от дистанция, но слабо и покрай вратата.

71'
  • Шанс за Берое! Кукула изведе резервата Омар Камара отдясно в наказателното поле, след което залъга технично съперник и подаде обратно за Кукула, който стреля от границата на малкия пеналт, но бе блокиран от Пабло Гарсия.

65'
  • Втората промяна – Омар Камара смени Абубукар Тунгара.

59'
  • Двойна смяна за Берое. Серкан Юсеин замени Симеон Мечев.

59'
  • ГООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Файсел Касми удвои преднината на „моряците“! Атаката за Черно море тръгна именно от белгиеца, който пусна чудесен извеждащ пас за Стефан Велев отдясно. Бившият футболист на Левски и Славия стигна до наказателното поле и центрира. Вратарят Бакер не прецени добре излизането си и не успя да боксира по най-добрия начин, като топката стигна до Касми, който стреля и между краката на стража тя попадна във вратата му за втори път.

56'
  • ГООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Родриго Енрике изненада домакините! Капитанът Васил Панайотов бе изведен отдясно в наказателното поле и пусна хитър пас по тревата, Камен Хаджиев не успя да изчисти, а Родриго Енрике засече с десния крак от около точката за дузпа и намери долния ляв ъгъл на Бакер – 0:1.

47'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Една минута е добавеното време на първата част!

45+1'
  • Удар! Тунгара бе намерен отдясно в наказателното поле и веднага шутира, но слабо и в ръцете на Георгиев.

43'
  • Втори жълт картон за играч на гостите. Получи го Родриго Енрике.

31'
  • Удар! Илиян Стефанов пробва да изненада Георгиев от далечна дистанция, но твърде високо над вратата.

26'
  • Шанс за Черно море! Файсел Касми опита удар в наказателното поле, който бе блокиран. Топката обаче попадна в Родриго Енрике, който залъга противников играч и шутира по диагонала, но с отлична реакция се отличи вратарят Бакер.

25'
  • След силните първи минути за Берое, страстите на стадиона в Стара Загора утихнаха. Домакините продължиха да имат повече притежание на топката, но до нови ситуации пред Георгиев не с стигаше. Черно море пък отбеляза във вратата на Нордин Бакер чрез Родриго Енрике в 16-ата минута, но попадението беше правилно отменено заради очевидна засада.

• Първи жълт картон в срещата. Получи го Пабло Гарсия от Черно море.

15'
  • Спасяване на Георгиев! След изпълнението на корнера отново Тунгара засече, този път с глава, като насочи топката под гредата, но отново стражът на „моряците“ се намеси решително изби над вратата.

5'
  • Греда и огромен шанс за Берое! Килън Лебон проби отляво и пусна пас в наказателното поле, където защитник на гостите протегна крак. Топката обаче попадна в Илиян Стефанов, който стреля технично по тревата от границата на наказателното поле, то топката се отби от лявата греда на Георги Георгиев. Кълбото стигна до Абубукар Тунгара, който шутира, но този път Георгиев изби над гредата в корнер!