• Край на мача!

90+3'
  • Жълт картон за Камен Хаджиев.

90+3'
  • Страхотен пробив на Еуженио, при който футболистът на заралии остана сам срещу Чворович и реши да подава встрани към Камбуров, но Филип Филипов се намеси, предотвратявайки сигурен гол във вратата на Чворович.

90+2'
  • 3:2 за Берое! Борислав Цонев отново възобновява преднината за заралии. Бригидо центрира отдясно към наказателното поле, където оставеният непокрит Цонев отклони с глава, пращайки топката в мрежата на Чворович.

89'
  • Филип Филипов влиза на мястото на Лазар Марин.

83'
  • Педро Еуженио с нов опит да застраши вратата на гостите след пас на Камбуров. Футболистът на гостите стреля от близко разстояние в  наказателното поле, но топката премина над гредата.

81'
  • Марко Адамович напуска терена и отстъпва мястото си на Серджиу Негруц.

79'
  • Лазар Марин получи схващане и се наложи да получи медицинска помощ.

78'
  • Жоао Пауло напуска терена. На негово място влиза Фелипе Бризола.

75'
  • Жълт картон за Димитър Пиргов.

69'
  • Милен Желев излиза, на негово място Рубен Бригидо.

66'
  • Карлос Охене влиза на мястото на Мартин Райнов.

66'
  • Ботев стига отново до равенството! Жоао Пауло проби отдясно и пусна успоредно подаване към Ндонгала. Топката обаче така и не стигна към адресата си, след като Бандаловски в опит да изчисти, я прави право в собствената си врата.

65'
  • Ботев моментално отвръща на удара! Лъчезар Балтанов нанесе силен удар от движение, който обаче разстресе левия стълб на вратата на Перниш.

61'
  • Мартин Камбуров реализира хладнокръвно от дузпата. Голмайсторът на Берое отправи удар по земя, пращайки топката в долния десен ъгъл на вратата на Чворович. 2:1 за Берое!

59'
  • Дузпа за Берое! Серкан Юсеин фаулира Борислав Цонев в наказателното поле, а главният съдия Георги Давидов веднага показа "бялата точка" на заралии.

58'
  • Жълт картон за Лъчезар Балтанов.

57'
  •  Ботев изравнява! Влезлият като резерва Стивън Петков връща интригата в стрещата. Жоао Пауло центрира в наказателното поле, където Петков се извиси най-високо пращайки топката с глава в мрежата на домакините.

52'
  • Петър Желев бе изведен отдясно, след което пусна към Мартин Камбуров. Малко недостигна на голмайстора да заралии да засече топката.

50'
  • Николай Киров направи първа смяна на полувремето. Стивън Петков влиза на мястото на Диого Кампос.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Гол за Берое! Матеус Леони проби отдясно, след което пусна към връхлитащия в наказателното поле Педро Еуженио, който стреля, получи се рикошет, топката се отби в крака на Пиргов и влезе във вратата на Чворович за 1:0.

43'
  • Наложи се Перниш и Жоао Паоло да получат медицинска помощ. Двамата атакуваха спорна топка, при което се получи неприятен сблъсък, а като че ли Перниш пострада по сериозно. Двамата имаха нужда от лекарска помощ, но след това продължиха мача без проблеми.

40'
  • Ндонгала преодоля цялата средна линия на Берое с пас към Балтанов. Той моментално пусна към връхлитащия отдясно Жоао Пауло. Бразилецът стреля, но Леони отклони топката в корнер.

38'
  • Ндонгала получи хубав пас и нанесе коварен удар към вратата на Перниш, но стражът на домакините успя да изчисти в корнер.

32'
  • Изчистена топка попадна у Адамович, който опита прехвърлящ удар, но кълбото излезе в аут.

27'
  • Отлична възможност за домакините! Педро Еуженио получи в наказателното поле и стреля, но Пламен Димов се беше позиционирал добре, предотвратявайки опасността.

24'
  • Удар на Димов от дистанция, но топката минава високо над гредата.

18'
  • Бандаловски центрира отдясно към Леони, който засече от въздуха, но топката премина встрани от вратата,

16'
  • Жълт картон за Пламен Димов.

14'
  • Първи удар в двубоя, който е на сметката на домакините. Райнов опита удар от дистанция, но право в ръцете на Чворович.

13'
  • Спокойни първи минути на стадион "Берое". Двата тима търсят пробойни, но все още няма създадени сериозни опасности пред двете врати.