• Принц Окезие подпали ръкавиците на Ковальов, но стражът на Пирин не показа колебание.

• Смяна и в Арда - излиза капитанът Лъчезар Котев, влиза Станислав Дюлгеров.

90'
  • Тактическа смяна за гостите - Мартин Георгиев заменя Аюб Абу.

90'
  • Вратарят на Пирин - Максим Ковальов избива удар на Борислав Цонев, макар и да не го направи много убедително.

89+1'
  • Спасяване на Ковальов! Мощен шут от дистанция на резервата Борислав Цонев е отразен с мъка от стража на Пирин.

84'
  • Смяна в Арда - Иван Тилев излиза, Борис Тютюков влиза.

80+2'
  • Нов пропуск за Арда! Принц Окезие хвърли меко подаване в наказателното поле, което намери Тонислав Йорданов между двама бранители. Ударът му с глава обаче не затрудни Ковальов.

76'
  • Смяна в Пирин - Лазар Боянов заема мястото на Асен Дончев.

73'
  • Изстрел на Станислав Иванов е блокиран от бранител на Пирин.

69'
  • Жълт картон за Георги Върбанов от гостите.

66'
  • Още една смяна за гостите - Полонски излиза, Геарги Върбанов влиза.

56'
  • Смяна и в Арда - Илия Юруков излиза, Борислав Цонев влиза.

55'
  • Изненадващ удар на Иван Тилев от фал затруднява вратаря на Пирин - Ковальов, който все пак изби топката.

54'
  • Жълт картон за капитана на Пирин - Александър Дюлгеров.

53'
  • Жълт картон за левия защитник на Арда - Окезие.

52'
  • Късмет за Пирин! Станислав Иванов проби отдясно и пусна остро центриране, което предизвика меле пред вратарското поле на Ковальов, но никой от Арда не успя да засече топката.

47'
  • Още една промяна в Пирин - Станислав Костов отстъпи мястото си на Евгени Георгиев.

46'
  • Смяна в Пирин - Николай Бодуров влиза на мястото на Арно Лузайадо.

46'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Жълт картон за халфа на Арда - Илия Юруков.

45+1'
  • Край на първата част

45+1'
  • Пропуск за Пирин! Юго Комано получи топката на ръба на засадата, напредна, финтира Джелал Хюсеинов в наказателното поле и шутира по земя към далечния ъгъл. Топката обаче мина покра десния стълб на вратата на Арда и излезе в аут.

42'
  • Жълт картон за Асен Дончев от Пирин.

39+1'
  • Ел Мами Тетах отне топката от Асен Дончев на фланга, напредна и пусна остро центриране по земя в наказателното поле на гостите. Опитният Александър Дюлгеров обаче се хвърли и с шпагат изби в ъглов удар.

39'
  • Първи ъглов удар за Пирин, който завършва с удар на Андрей Йорданов в ръцете на Господинов.

35'
  • Нов пропуск на Тонислав Йорданов! Станислав Иванов пусна топката към Лъчезар Котев, който елегантно я пропусна и тя стигна до Йорданов в наказателното поле. Нападателят на Арда шутира без забавяне, но отново ударът му не бе точен.

29'
  • Пропуск на Арда! Поредно добро центриране на Иван Тилев от десния фланг прехвърли защитата на гостите, зад която изскочи Тонислав Йорданов, но ударът му с глава от вратарското поле не намери очертанията на вратата.

26'
  • Шут на капитана на домакините Лъчезар Котев минава покрай вратата на Пирин.

25'
  • Отлична атака на Пирин отляво завършва с центриране на Андрей Йорданов, което попада право в ръцете на Господинов.

24'
  • Първи жълт картон в мача! Получава го дебютантът в състава на Арда - Густаво Каскардо.

21'
  • Халфът на домакините Ел Мами Тетах шутира изненадващо от дистанция, но топката излиза в аут.

15'
  • Греда за Арда! Центриране към близката греда на Иван Тилев от корнер, бе отклонено с глава от Пламен Крачунов, но топката срещна левия стълб на вратата на Ковальов.

13'
  • Отборът на Пирин организира добра атака, която премина през Комано и топката стигна до Полонски, който обаче отправи слаб удар в ръцете на Господинов.

8'
  • Иван Тилев центрира опасно от фал, но защитник на гостите успява да избие с глава.