• Край на срещата в Пловдив! Краен резултат 1:1!

• Лекарска помощ получи вратарят на Арда Месут Юсуф.

• Козмин Моци също се включи в игра, като замени Абел Анисе.

90+1'
  • Пет минути добавено време на срещата.

90+1'
  • Трета смяна за Арда. Николай Киров пусна на терена Стойчо Атанасов на мястото на Иван Коконов.

88'
  • Каули Оливейра стреля в наказателното поле, но топката рикошира в играч в синьо и Юсуф улови без проблем.

86'
  • Страхотно спасяване на Месут Юсуф! Антон Недялков центрира отляво на далечната греда, където Жоржиньо бе оставен непокрит и стреля от въздуха, но Юсуф изби по блестящ начин в ъглов удар!

84'
  • Ахмед Осман също влезе на терена за Арда. Той замени Спас Делев.

78'
  • Първа промяна и за Арда. Терена напусна Румен Руменов, а негово място влезе Лукас Уилиан.

74'
  • Голмайсторът за домакините Иван Коконов бе санкциониран с жълт картон.

73'
  • Още една промяна за Лудогорец. Мавис Чибота отстъпи мястото си на Талеб Тауата.

71'
  • Втора промяна за "орлите". Капитанът на тима Светослав Дяков замени Стефан Баджи.

70'
  • Абел Анисе изпревари Мартин Костадинов на първа греда след центиране от ъглов удар, но ударът му с глава премина над вратата.

60'
  • Жълт картон получи Козин Моци, който е на резерванта скамейка. Румънецът го получи, защото попречи на играч на Арда да изпълни бързо странично хвърляне.

57'
  • Първа промяна в срещата и тя е за шампионите. Якуб Швиерчок отстъпи мястото си на Марселиньо.

52'
  • Две минути след началото на втората част Арда получи страхотен шанс за обрат! Радослав Василев проби отдясно и влезе в наказателното поле. Григоре закъсня да блокира нападателя, който стреля, но топката се отби от напречната греда!

47'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме в Пловдив при резултат 1:1!

45+2'
  • Една минута е добавеното време на първата част.

45+1'
  • Стефан Баджи опита удар от границата на наказателното поле, който обаче бе блокиран.

43'
  • ГООООЛ ЗА АРДА! Иван Коконов изравни резултата! Правещият силен мач до момента Спас Делев изведе Иван Коконов зад защитата на "орлите" с великолепно подаване. Коконов пък пое топката и я копна над Стоянов, за да попадне в мрежата му - 1:1.

41'
  • ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Жоржиньо е автор на попадението! След центриране на Баджи отдясно Драгош Григоре игра с глава, като прати топката на крака на Жоржиньо, който без забавяне отрки резултата с хубав удар от движение.

37'
  • Мартин Костадинов от Арда е първият футболист, който получи официално предупреждение за свое нарушение.

35'
  • Страхотна възможност за Лудогорец! Каули Оливейра понечи да стреля, но подаде към Мавис Чибота в наказателното поле. Нападателят потърси непокрития Жоржиньо, който не успя да уцели топката по най-добрия начин от удобна позиция!

30'
  • Иван Коконов опита удар с глава, който бе уловен без проблеми от вратаря Владислав Стоянов.

29'
  • Още един пропуск за Арда! Александър Георгиев центрира отляво, Спас Делев не успя да отиграе, а Радослав Василев от няколко метра прати топката в аут.

27'
  • След четвърт час игра отново домакините получиха нелоша възможност да застрашат вратата на Владислав Стоянов. Спас Делев пое топката от половината на домакините, напредна добре, премина покрай Сисиньо и шутира, но покрай вратата.

25'
  • В следващите минути играта се развиваше основно в центъра на терена без сериозни положения пред някоя от двете врати.

20'
  • Сисиньо центрира отдясно в наказателното поле на Арда, където отново Швиерчок опита удар, който бе слаб. Без проблеми за вратаря Юсуф.

13'
  • Швиерчок стреля с глава след хубаво подаване на  Баджи, но право в ръцете на вратаря Месут Юсуф. В крайна сметка бе отсъдена и засада.

12'
  • Първа отлична възможност и за Лудогорец! Каули Оливейра центрира от корнер, топката бе изчистена, но попадна в Стефан Баджи, който отправи ново подаване на границата на вратарското поле, където Георги Терзиев стреля с глава, но топката премина на сантиметри над вратата!

8'
  • Жоржиньо направи добър пробив в половината на Арда и подаде за Якуб Шверчок, който стреля, но Милен Стоев застана на пътя на топката.

6'
  • Добра възможност за Арда! Символичните домакини създадоха първата опасна ситуация в мача. Спас Делев проби добре отляво и се опита да намери Румян Ховсепян в наказателното поле, но Антон Недялков успя да изчисти топката, която отново се озова на пътя Делев и нападателят шутира, но бе блокиран!