• Октай Юсеин замени Диего Рапосо.

84'
  • Ерол Дост замени Рафаел Фуртадо.

80'
  • Станислав Иванов показа страхотна техника, след което пусна перфектен пас към Стефан Статев, а офанзивният футболист на Арда бе сам срещу вратаря, но неговият изстрел бе страхотно спасен от Янко Георгиев.

79'
  • Лазар Марин също извърши нарушение, което му донесе жълт картон.

74'
  • Борислав Цонев извърши нарушение, за което получи жълт картон.

72'
  • Стефан Статев замени Борис Тютюков.

70'
  • Серкан Юсеин бе изпуснат от противниковата защита, а полузащитникът бе на чиста позиция и опита удар по диагонала, но иззстрелът му премина на сантиметри от десния страничен стълб.

64'
  • Това бе всичко от Илкер Будинов, който бе заменен от Димитър Велковски.

60'
  • Даниел Олиевйра замени Ренан Арияш.

59'
  • Станислав Иванов бе изведен по страхотен начин и преодоля Янко Георгиев, но от малък ъгъл не успя да завърши и топката излезе в аут.

58'
  • Серкан Юсеин се обърна по страхотен начин и опита удар към съперниковата врата, но за пореден път Господинов  се справи с опасността.

55'
  • Диего Рапосо опита късмета си от пряк свободен удар, но Анатоли Господинов внимаваше и успя да спаси.

48'
  • На полувремето Джелал Хюсеинов бе замемен от Йозгюр Аксака.

46'
  • Съдията даде сигнал и втората част вече започна.

46'
  • Това бе всичко за първата част

45+6'
  • Крумовград получи правото да изпълни пряк свободен удар, а Серкан Юсеин се нагърби с изпълнението, като отправи точен удар, но Господинов се справи и изби встрани.

45+1'
  • Милен Стоев извърши нарушение, за което бе декориран в жълто.

35'
  • Ренан Арияш се озова на отлична стрелкова позиция, но ударът му беше много неточен.

34'
  • Джелал Хюсеинов извърши нарушение и получи жълт картон.

31'
  • Арда организира бърза атака, при която тимът от Кърджали пренесе топката в предно поле и Станислав Иванов бе намерен, като показа добър дрибъл, преди да стреля прецизно към вратата, а Янко Георгиев не успя да реагира по добър начин и резултатът бе откртит. Останаха съмнения за игра с ръка на футболист на домакините, но попадението бе зачетено.