• Удар отдалеч на Лъчезар Котев, но вратарят лови.

90+3'
  • Жълт картон за Карагарен

88'
  • Претенции за дузпа от ЦСКА 1948. Бирсент Карагарен пада в наказателното поле, но получава жълт картон за симулация. Ръцете на Милен Стоев са върху Карагарен, но главният рефер реши в тази ситуация, че задържането не е причината за падането на играча на "червените".

86'
  • Педриньо стреля директно от фал, брилятното му изпълнение обаче този път срещна гредата!

78'
  • Жълт картон за Лозев за нарушение срещу Радослав Кирилов. ВАР преразгледа ситуацията за евентуален червен картон. Но решението не беше променено.

76'
  • Тонислав Йорданов опита удар отдалеч, но неточен.

76'
  • Греда! Педриньо опита нещо средно между центриране и удар от малък ъгъл, топката се отби в гредата. Ситуацията определено изненада Анатоли Господинов.

69'
  • Жълт картон за Борислав Цонев

65'
  • Окезие влиза вместо Митев

63'
  • Ел Мами Тетах влиза на мястото на Хюсеинов

63'
  • Педриньо опита изстрел отдалеч, но неточен.

62'
  • Педриньо влиза на мястото на Илиев

60'
  • Ценов влиза вместо Даскалов

60'
  • Жълт картон за Талис

54'
  • Борис Тютюков напуска, на негово място Чинонсо Офор

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме при 0:0 с много битка, но много малко опасности пред вратите.

45+3'
  • Медицинските екипи са на терена, за да окажат помощ на Радослав Кирилов и Пламен Крачунов след съприкосновение между двамата.

45+1'
  • Жълт картон за Стив Фуртадо

39'
  • Два много добри шанса за Арда. Много добра атака през центъра, Лъчезар Котев намери с успореден пас Борис Тютюков, който обаче отблизо не успя да стреля в очертанията на вратата, а топката беше избита от защитата. Малко след това, след изпълнението на корнера Пламен Крачунов засече с глава отблизо, но ударът му беше неточен.

31'
  • Претенции за дузпа от ЦСКА 1948 за евентуално нарушение срещу Стив Фуртадо в наказателното поле. Главният рефер не отсъди наказателен удар за съприкосновение с Христо Митев.

28'
  • Анатоли Господинов лови топката след удар отблизо на Радослав Кирилов, който майсторски опита да си намери пространство в наказателното поле. Първи точен удар в мача.

26'
  •  Центриране на Деян Лозев, Борис Тютюков засече с глава, но праща топката в аут.

16'
  • Битка предимно в центъра на терена, двата отбора не успяват да създадат опасни положения в началните минути на срещата от efbet Лига.