• Жълт картон за Георги Георгиев

90+6'
  • Центриране в наказателното поле на Ботев, но отбраната на пловдивчани се справиха.

90+4'
  • Допълнителното време е 6 минути заради димките, които спряха двубоя за известно време.

90'
  • Жълт картон за Фернандо Виана

88'
  • Крум Стоянов направи невероятен пропуск, след като от няколко метра не намери целта.

88'
  • Последна смяна и за Ботев. Влиза Крум Стоянов, излиза Антонио Вутов.

85'
  • Корнер за Пирин, след изпълнението Георгиев се строполи на тревата.

84'
  • Центриране на Цветков в наказателното поле на Ботев, не беше засечено от негов съотборник.

82'
  • Цветков от пряк свободен удар намери съотборник, но бранителите на Ботев бяха на мястото си.

81'
  • Шут на Виана от далечно разстояние излезе в аут

78'
  • Смяна за Ботев. На мястото на Меледже, влиза Юсеин

76'
  • Траянов прати топката на метри от вратата при опасен удар.

72'
  • Нова смяна в Пирин, отново принудителна. На мястото на Дженкинс, влиза Ничев

71'
  • След корнера домакините се справиха

69'
  • Опасен шут на Бризола от далечно разстояние, Макенджиев изчисти в корнер.

69'
  • Панов изпревари Костов в опасна атака на Пирин.

68'
  • Жълт картон за Дженкинс

67'
  • Балтанов получи жълт картон.

65'
  • Смяна в състава на Ботев. На мястото на Косоко, влиза Виана.

64'
  • Даниел Младенов стреля към вратата на Георгиев, но топката се удари в лакета и хълбока на Генев, и нямаше умисъл в действията му.

59'
  • Смяна в Пирин. Антон Костадинов излезе, влезе Иван Цветков.

56'
  • Стилиян Николов с далечен шут опита да затрудни Георгиев, но вратарят улови кълбото.

53'
  • Ново прекъсване на мача заради димка.

53'
  • Свободен удар за Пирин, след изпълнението му нямаше опасност за вратаря на Ботев.

50'
  • Дим се стеле над стадиона в Благоевград, след като димки бяха пуснати от феновете.

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Тасев опита опасно центриране в наказателното поле на Ботев, но вратарят Георгиев излезе и улови топката.

45'
  • Опит за атака на Пирин, провали се

43'
  • Пряк свободен удар за Пирин, след изпълнението му вратарят Георгиев остави кълбото да излезе в аут.

36'
  • След поредния корнер за Пирин гостите се справиха със ситуацията.

33'
  • Корнер за Пирин, Костов стреля от границата на наказателното поле, но топката се удари в бранител на Ботев и излезе в корнер.

32'
  • Корнер за Ботев. След центрирането на Неделев опасността през Макенджиев не беше голяма.

31'
  • Балтанов с пронизващ удар откри резултата, след като Косоко му свали топката.

27'
  • Косоко влезе на скорост в наказателното поле на домакините, но вместо да стреля, той потърси съотборник и сбърка

27'
  • След изпълнението на корнера домакините не успяха да преодолеят защитата на Ботев.

26'
  • Пряк свободен удар за Пирин, след изпълнението му последва корнер за домакините.

24'
  • Опасна атака за Пирин. Тасев не успя да прецени ситуацията и провали опасната ситуация.

23'
  • Жълт картон за Румен Сандев от Пирин

15'
  • Два поредни корнера за Пирин. Тасев центрира, отбраната на Ботев се справи.

14'
  • Принудителна смяна в състава на Пирин. Старокин излезе, влиза Младенов.

9'
  • Започва и да вали над стадиона в югозападния град.

5'
  • Корнер за Пирин. След изпълнението му топката е изчистена, а продължението на атаката на Пирин се провали.