• Край и на второто продължение. Мачът ще се реши след изпълнение на дузпи.

120+1'
  • Последна смяна в мача. Излиза Станислав Костов, влиза Филипе Нашименто.

120'
  • Поредица опасни центрирания от статични положения пред вратата на Левски, но удар към Митрев така и не се получи.

119'
  • Слаб удар на Станислав Костов, Макенджиев не е затруднен по никакъв начин.

116'
  • Четвърта и последна смяна за Черно море, излиза Петър Витанов, влиза Патрик Андраде.

113'
  • Жълт картон и за Ивайло Найденов за фаул срещу Георги Илиев.

107'
  • Край на първото продължение на мача.

105+1'
  • Начало на второто продължение на редовното време на мача.

105'
  • Удар на Цветкович от дистанция, топката лети над вратата.

101'
  • Втора принудителна смяна в Левски. Излиза Иван Горанов, който беше ритнат жестоко в ребрата от Минчев, влиза младият Ивайло Найденов.

93'
  • Жълт картон и за Мартин Минчев от Черно море за груб фаул.

92'
  • Край на втората част на мача, ще има продължения.

90+3'
  • Продължителна атака на Черно море завърши с пас на Мирослав Енчев по земя за Георги Божилов около точката на дузпата и той с лек удар, но насочен в ъгъла, преодоля Митрев за 2:2.

90+1'
  • Начало на първото продължение на мача.

90'
  • Опасно центриране пред вратата на Левски от Илиас Хасани, Радослав Василев стреля с глава, но топката мина на сантиметър встрани от вратата.

87'
  • Силен удар на Кононго, но Митрев изби в корнер.

85'
  • Жълт картон за Габриел Обертан за фаул в центъра.

84'
  • Страхотна възможност за Левски! Габриел Обертан центрира опасно от фаул, намери Станислав Иванов непокрит пред вратарското поле, той стреля, но Макенджиев изби.

84'
  • Мирослав Енчев получава жълт картон за пореден много груб фаул.

83'
  • Далечен удар към вратата на Митрев, топката лети далеч в аут.

80'
  • Последна смяна в Черно море. Излезе Мехди Фенуш, влезе Георги Божилов.

80'
  • Хали Тиам бележи в полза на Левски. Аймен Белаид след един корнер намери Давид Яжлонски, който стреля, но топката попадна у непокрития Хали Тиам в наказателното поле. Между четирима защитници халфът щеше да скъса мрежата за 2:1.

78'
  • Шут на Жерсон Кабрал в стената от изгоден пряк свободен удар.

76'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Давиде Мариани, влиза младият Станислав Иванов.

75'
  • Жълт картон за Радослав Василев за груб фаул срещу Мариани.

73'
  • Смяна в Черно море. Излиза Атанас Зехиров, влиза Мартин Минчев.

72'
  • Опасно центриране на Цветкович, което за малко да изненада Макенджиев, но топката кацна на горната мрежа на вратата му.

71'
  • Черно море се прибра в наказателното си поле, но Левски не може да разбие бетона пред Благой Макенджиев.

68'
  • Поредица корнери пред вратата на Черно море, но те не водят до нищо опасно.

66'
  • Опасно центриране на Радослав Василев, но Митрве излезе и улови.

65'
  • Смяна в Черно море. Излиза Жоржиньо, влиза Радослав Василев.

63'
  • Няколко поредни опасни центрирания на играчи на Левски, но в крайна сметка защитниците на Черно море се справиха.

61'
  • Опасно центриране към непокрития в накзателното поле Кабрал, но той не можа да засече топката от воле.

58'
  • Жълт картон и за Давид Яблонски за фаул срещу Атанас Зехиров.

57'
  • Обещаваща атака на Левски беше спряна със засада на Кабрал. Повторенията показаха, че такава няма.

50'
  • Шут от дистанция на Кононго, но без проблем за вратаря на Левски.

47'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Черно море - Левски 1:1.

45+2'
  • Две минути ще е продължението на първата част на мача.

45'
  • Пореден пропуск на Черно море. Георги Илиев завъртя страхотно топката над стената при един пряк свободен удар, но Божидар Митрев с мъка изби.

43'
  • Атанас Зехиров също получава жълт картон.

36'
  • Милош Цветкович получава жълт картон за оспорване на ситуацията с недадената дузпа за Левски.

35'
  • Изключително спорна ситуация! Габриел Обертан центрира в наказателното поле, Пламен Димов игра с ръка, но реферът Ивайло Стоянов си замълча и не посочи бялата точка. Повторенията показаха, че може би дузпа трябваше да бъде дадена.

34'
  • Опасно центриране на Давиде Мариани към Давид Яблонски, но Макенджиев улови.

32'
  • Първи жълт картон за Черно море, получава го ветеранът Георги Илиев за груб фаул срещу Хали Тиам.

31'
  • Много груб фаул на Жоржиньо срещу Милош Цветкович, но Ивайло Стоянов му спести картона.

30'
  • Атанас Зехиров също получава лекарска помощ след съприкосновение със Станислав Костов в центъра на терена.

24'
  • Опасен удар на Илиас Хасани, който беше оставен непокрит, но Митрев улови.

22'
  • Нуно Рейш получи първия жълт картон в мача.

19'
  • Божидар Митрев за малко да си вкара нелеп автогол. Георги Илиев центрира леко една топка и вратарят я боксира, но толкова зле, че я прати зад гърба си на метър пред голлинията. Но защитата на Левски изчисти.

15'
  • Атанас Зехиров изравнява. Васил Панайотов намери Георги Илиев в центъра на терена, а ветеранът с перфектен пас изведе Зехиров зад защитата, той надбяга Аймен Белаид и с лек удар покрай Божидар Митрев го преодоля за 1:1. Футболистът на Черно море посвети попадението на новороденото си дете.

12'
  • Жерсон Кабрал открива резултата. Футболистът на Левски стреля от границата на наказателното поле, топката рикошира в гърба на Васил Панайотов и излъга Благой Макенджиев, за да се оплете в мрежата му за 1:0.

9'
  • Първа смяна в мача. Излиза контузеният Холмар Ейолфсон, влиза Аймен Белаид.

8'
  • Холмар Ейолфсон от състава на Левски се свлече в центъра на терена след съприкосновение с Жоржиньо. Положението му изглежда сериозно, а проблемът е в коляното.

6'
  • Левскарите са по-активни в първите минути на мача, но все още няма никакви положения и пред двете врати.

3'
  • Доста пълни трибуни на "Тича". Около 5000 зрители са на стадиона, като секторът за гости е претъпкан. На мача е и собственикът на Черно море Марин Митев.