• Втора смяна в Берое - Райнов отстъпи мястото си, вместо него Павел Виданов.

• Последна смяна във Верея - Милен Танев зае мястото на Петър Витанов.

• Жълт картон за Селим Бен Джемия от Верея. Защитникът го получи по-скоро за буйната реакция, отколкото за нарушението си срещу Охене.

• Жълт картон за капитана на Берое Мартин Райнов.

77'
  • Втора смяна във Верея - Георги Андонов напусна, вместо него Валери Домовчийски.

75'
  • Опит за красив гол от Камбуров, но не се получи, а Берое изпусна чиста възможност! Еуженио напредна към границата на пеналта отляво и с външен фалц центрира към далечната греда за Камбуров. Последният пробва да шутира с десния крак директно от въздуха, ала не осъществи чист контакт с топката и изстрелят отлетя в аут.

70'
  • Първа смяна за Верея - Осман Балде напусна игра, вместо него Илиян Йорданов.

67'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ - 0:1! Мартин Камбуров наказа домакините в типичен стил. Карачанаков беше забравен на десния фланг и получи необезпокяван, след което пусна фалцово центриране в пеналта. Камбуров мина пред Мирослав Енчев и с глава от 7-8 метра разстреля вратаря Аргилашки.

61'
  • Греда за Берое! Антон Карачанаков изсипа топката от свободен удар към пеналта на Верея. Защитниците в синьо изчистиха лошо, сервирайки кълбото за чакащия Еуженио. Бившият играч на домакините нанесе топовен шут с левачката, който разтърси дясната греда.

55'
  • Първа смяна в Берое, още на почивката - Драгош Фирцулеску отстъпи мястото си на Антон Карачанаков.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Играчите на Берое подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Нелоша възможност пред Верея. Домакините изпълниха неуспешно пряк свободен удар отдясно по атаката, а защитата на Берое изчисти недотам уверено. Последва ново центриране, което кацна върху главата на Иса, чийто изстрел обаче премина високо над целта.

45+1'
  • Пресата на Берое даде резултат и Фирцулеску спечели топката отляво по атаката. След рикошет тя попадна у Еуженио, който моментално пробва изстрел с десния крак от около 23 метра. Крайно неточно - кълбото отлетя високо над напречната греда.

43'
  • Авантюристично изпълнение от Селим Бен Джемия. Централният защитник напредна с топката в половината на Берое и от 40 метра нанесе шут към вратата. Перниш дори не трябваше да се намесва.

24'
  • Жълт картон за Венци Бенгюзов от Верея. Халфът на домакините настъпи Фирцулеску в опит да му отнеме топката и макар фаулът да не бе чак толкова груб, реферът Стефан Апостолов го санкционира.

20'
  • Пряк свободен удар за Берое на около 25-26 метра. Мартин Камбуров стреля много силно, ала единственото, което поситгна, бе да разтресе сериозно главата на Бенгюзов. Халфът полежа малко на терена, преди да е готов отново да продължи.

14'
  • Берое налага жестока преса по целия терен. Играчите на Верея сериозно се затрудняват да изнасят топката и често се задоволяват просто да я изритват безцелно напред.

• Първа опасност в мача, макар и удар да нямаше! Охене с пас наляво намери непокрития по фланга Матеус Леони. Бразилецът веднага центрира повлувисоко към вратарското поле, където сантиметри не достигнаха на Мартин Камбуров да засече във вратата.