• 83’ Антони Иванов
  • 90+1’ Анте Аралица
  • Край на мача

90+3'
  • Локо Пд намалява резултата срещу Септември - 1:3. Симеон Райков центрира от корнер, а Анте Аралица засече с глава за 1:3. Това е първо попадение за нападателя с екипа на "смърфовете".

90+1'
  • Септември поведе класически на Локомотив Пловдив - 3:0. Крис Гади проби отдясно и центрира в наказателното поле, където резервата Антони Иванов оформи 3:0.

83'
  • Коварен изстрел на Елитон. Топката мина на сантиметри от десния стълб на Галев след рикошет.

80'
  • Мирослав Будинов заменя Тошев, който явно изпита някаква болка и сам пожела смяна.

78'
  • Фаул за Локо Пд. Симеон Райков си заложи отдясно по атаката, но изпълнението му бе много неточно.

74'
  • Симеон Райков заменя Марчев.

72'
  • Ъглов удар за Локо Пд отдясно по атаката. Велковски центрира, но бранител изчисти.

71'
  • Елитон Жуниор  заменя Умарбаев.

66'
  • Филип Михалевич заменя Буна.

62'
  • Антони Иванов заменя Асен Чандъров.

60'
  • Анте Аралица бе изпуснат от отбраната на Септември, пое един пас, успя да се обърне, шутира мощно, но в аут.

59'
  • Фаул за Локо Пд. Умарбаев центрира отдясно, Димитър Везалов засече с глава, а в последния момент Галев изби в корнер. След неговито изпълнение се създадоха предпоставки за контраатака на Септември, от която обаче не произлезе нищо.

56'
  • Нови претенции за дузпа от страна на Локомотив. При атака отляво, Буна напредна, а Елтон се оказа негов персонален пазител. Гостите протестираха, че Буна е бил изблъскан от централния защитник на Септември. Ивайло Стоянов обаче и в този случай даде знак играта да продължи.

53'
  • Меледже Омнебес получава жълт картон.

47'
  • Начало на втора част

46'
  • Край на първа част

45+1'

45+1'
  • Добра комбинация между Велковски и Марчев. Последният обаче не можа да нанее добър удар.

42'
  • Септември повежда с 2:0 на Локомотив Пловдив. След изпълнение на корнер в полза  на домакините, топката бе изчистена напред, а в последствие върната към Фабиано Алвеш. Последният чукна към Гади, който от воле засече в далечния ъгъл на Илко Пиргов. Следва да се има предвид, че останаха съществени съмнения за засада при подаването към Фабиано.

39'
  • Впечатляващо спасяване на Галев. Димо Балаков получи прецизно диагонално подаване, спря си добре, смени рязко посоката и стреля мощно по посока на вратата на Галев. Стражът на домакините обаче изпъкна с превъзходна намеса, като изби.

37'
  • Мики Орачев е заменен принудително. Футболистът на софиянци почувства неразположение и мястото му бе заето от Иван Стоянов.

32'
  • Страхотно извеждащо подаване към Анте Аралица. Той се оказа на много опасна позиция отдясно по атаката. Валентин Галев скъси леко дистанцията, а ударът на нападателя на гостите излезе в аут.

32'
  • Нови претенции за дузпа на Локомотив Пловдив. Анте Аралица получи в дъгата, воадя и навлезе навътре. Елтон дош Реиш понечи да го блокира. Получи се съприкосновение помежду им, а нападателят на "смърфовете" падна на терена. Гостите поискаха дузпа, но Ивайло Стоянов даде знак играта да продължи.

31'
  • Велковски центрира от корнер отдясно по атаката. Езе потърси топката, но бе изпреварен от Валентин Галев, който изби с една ръка. Топката все пак стигна до Парвиз Умарбаев, който нанесе удар отляво в пеналта, но изкара топката в аут.

28'
  • При бързо изпълнен фаул за Локомотив Пловдив, Крис Гади комбинира с Тошев, който обаче не можа да нанесе удар.

27'
  • Фабиано Алвеш получава жълт картон.

21'
  • Претенции за дузпа от страна на Локомотив. Димо Бакалов нахлу в наказателното поле, а Васил Добре понечи да го блокира. И двамата играчи си помагаха с ръце, а Бакалов падна в пеналта. Играчът на "черно-белите" протестира за 11-метров наказателен удар, но съдията Ивайло Стоянов даде знак играта да продължи.

20'
  • Септември повежда на Локомотив Пловдив - 1:0. Домакините направиха образцова атака. Мики Орачев центрора отляво, Асен Чандъров свали към Мартин Тошев, който от близка дистанция заби топката в мрежата и откри резултата на Националния стадион.

18'
  • Добра атака за Септември. След пробив отдясно, топката бе центрирана, а Мартин Тошев опита да засече, но Илко Пиргов се справи с лекота.

16'
  • Коварен изстрел на Умарбаев от около 30 метра, почти фронтално на вратата. Топката прелетя малков встрани от десния стълб на вратата на Галев.

12'
  • Добра атака за Локо Пд. Парвиз Умарбаев изведе добре с пас от дълбочина Буна. Той напредна отляво, но бе прекрасно блокиран в пеналта от Елтон дош Реиш.

10'
  • Абделхаким Нур Буна получава първия жълт картон в мача, след по-грубо влизане в краката на Богомил Дяков в средата на терена.