• 66’ Габриел Обертан
  • 90+1’ Габриел Обертан
  • Край на мача! Левски смачка Септември с 4:1!

90+2'
  • Габриел Обертан бележи втори свой гол в мача. Той получи една топка от Васил Панайотов пред наказателното поле и стреля хубаво по земя, за да оформи крайното 4:1.

90+1'
  • Антони Иванов намалява резултата срещу Левски на 1:3 от дузпа. Нарушението беше на Холмар Ейолфсон срещу самия Иванов, но въпросът беше дали фаулът му е в наказателното поле или пред него. Но Апостолов прецени да посочи бялата точка, а младият играч на Септември за малко да изпусне от там, след като топката мина под ръцете на Божидар Митрев.

84'
  • Васил Панайотов изработи страхотна ситуация за Станислав Костов, но ударът на нападателя мина встрани от вратата.

79'
  • Последна смяна в Левски. Излиза Хали Тиам, влиза Васил Панайотов.

76'
  • Последна смяна за Септември. Излиза Асен Чандъров, влиза Антони Иванов.

75'
  • Удар от дистанция на Роман Прохазка, но вратарят на Септември улови.

72'
  • Втора смяна в Септември. Излиза Янко Сандански, влиза Ишмаел Байду.

70'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Филипе Нашименто, влиза Жорди Гомес.

69'
  • Първа смяна в Левски. Излиза Паулиньо, влиза Жерсон Кабрал.

68'
  • Левски прави резултата 3:0! Поредна грешка в защитата на Септември позволи на Габриел Обертан да излезе сам срещу вратаря и французинът с техничен фалцов удар оформи класиката.

66'
  • И Богомил Дяков получава жълт картон от състава на Септември.

62'
  • Янко Сандански получава третия жълт картон за играч на Септември, защото спря с нарушение обещаваща атака на Левски.

60'
  • Левски прави 2:0! Филипе Нашименто центрира страхотно от корнер и качи топката на главата на Станислав Костов, който я прати в далечния ъгъл на вратаря и удвои преднината на тима си.

57'
  • Пореден самостоятелен пробив на Габриел Обертан, като навърза поне четирима играчи на съперника, но подаването му беше слабо.

56'
  • Опасна атака за Левски, при която Обертан се озова на стрелкова позиция, която сам си извоюва с пробива, но топката беше избита в корнер.

54'
  • Първи шанс за Септември в мача. Борис Галчев получи топката на границата на наказателното поле, но нескопосано стреля високо над вратата.

52'
  • Нов страхотен шанс за Левски да се разпише! Филипе Нашименто центрира перфектно от пряк свободен удар и Давид Яблонски засече с глава, но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

49'
  • Първа смяна в мача и тя е за Септември. Излиза най-слабият на терена Яя Меледже, влиза Иван Тилев.

46'
  • Начало на втората част на мача на Националния стадион!

46'
  • Край на първото полувреме на мача, Левски води с 1:0 на Септември!

45+1'
  • Поредно ювелирно изпълнение в атака на Левски! Роман Прохазка изпълни специалитета си да стреля от дистанция, но този път заложи на техниката, а не на силата. Топката влизаше под гредата, но вратарят изби.

45+1'
  • Поредна възможност за Левски! Филипе Нашименто получи една топка от Прохазка в наказателното поле и падайки стреля към вратата, но Янко Георгиев улови.

44'
  • Още една много хубава атака на Левски. Станислав Костов получи една топка от Паулиньо в наказателното поле, свали за Роман Прохазка, но ударът му мина на сантиметри встрани от вратата.

42'
  • Първи удар в мача за играч на Септември, но Мартин Тошев стреля покрай вратата.

41'
  • Хали Тиам с удар от границата на наказателното поле, но твърде неточно и високо над вратата.

40'
  • Нова опасна атака на Левски, но ударът на Филипе Нашименто от границата на наказателното поле мина над вратата.

38'
  • Поредна опасна атака на Левски, но пак ударът рикошира в защитник и стана лесен за овладяване от вратаря.

34'
  • Станислав Костов открива резултата в полза на Левски! Милош Цветкович центрира ювелирно от десния фланг и качи топката на главата на бившия нападател на Пирин, който насочи топката неспасяемо за вратаря Янко Георгиев.

29'
  • Комично изпълнение на Борис Галчев. Той стреля от пряк свободен удар от над 30 метра, но с боц прати топката високо над вратата и стана за смях.

26'
  • Жълт картон за Фабиано Алвеш за груб фаул срещу Паулиньо.

25'
  • Най-после хубав шанс в мача! Роман Прохазка проби до наказателното поле и потърси пред вратарския пеналт Станислав Костов. Неговият удар беше слаб и беше избит от защитник, впоследствие уловен и от вратаря.

24'
  • Опасен пробив на Паулиньо в наказателното поле, но центрирането му беше избито с гърди от защитник.

23'
  • Опасна атака на Габриел Обертан след самостоятелен пробив, но тъкмо когато центрира, защитник на Септември изби в корнер.

17'
  • Жълт картон и за Хали Тиам от Левски. Дебютантът в синьо влезе с двата крака на Яя Меледже, но игра с топката. Реферът прецени да даде картон и фаул, въпреки че беше спорно дали има дори нарушение.

16'
  • Първи жълт картон в мача и той най-после е за Яя Меледже. Поредният му фаул този път беше декориран в жълто, след като спъна Паулиньо, който малко преди това го размина като пътен знак.

14'
  • Съдията Стефан Апостолов спести нарисуван жълт картон за Яя Меледже от състава на Септември. Африканецът държа за ръката Роман Прохазка около 15-ина секунди, но реферът не реши за нужно да го предупреди официално. Малко след това посегна да удари пак словака, но депутатът от ГЕРБ му спести пак жълтия картон.

10'
  • Първи точен удар в мача и той е на Паулиньо от Левски, но е твърде слаб, за да затрудни Янко Георгиев.

7'
  • Първа хубава атака в мача и тя е за Левски. Паулиньо проби по фланга и центрира към Станислав Костов във вратарското поле, но бившият играч на Пирин не успя да насочи топката към вратата.

3'
  • Начало на мача на Националния стадион "Васил Левски"! Преди старта на двубоя двата тима почетоха паметта на Павел Панов и Георги Марков, които си отидоха от този свят в последните няколко дни.

• Стадион: Васил Левски
    Рефер: Стефан Апостолов
    Излъчва: Diema Sport