• Кристофър Мандиангу овладя топката на границата на наказателното поле а Славия. Той опита удар с левия крак, но ударът бе слаб и Георги Георгиев улови кълбото.

• Георги Йомов опита труден удар по диагонал отдясно, но топката прескочи вратата на Янко Георгиев.

• Филип Кръстев замени Дарко Тасевски в тима на Славия.

76'
  • Иван Тилев замени Димитър Костадинов в тима на Септември Сф.

71'
  • Дарко Тасевски отново даде аванс на Славия! Цветелин Чунчуков намери в Дарко Тасевски в предни позиции. Ветеранът преодоля бранител на съперника, нагласи си топката на десния крак и с мощен шут към обратния ъгъл покачи за своя тим.

68'
  • Славчо Шоколораов стреля от дистанция, но топката прелетя в аут.

66'
  • Суад Сахити замени Илия Димитров в тима на Септември.

65'
  • Георги Йомов замени Стефан Ашковски в тима на Славия.

63'
  • Три минути по-късно възпитаниците на Христо Арангелов можеха да стигнат по пълен обрат, но Димитър Костадинов пропусна от чиста позиция след силен удар.

60'
  • Кристофър Мандиангу изравни резултата! Фланговият футболист се възползва от груба грешка на вратаря на Славия Георги Георгиев, който излезе неразчетено. Нападателят на Септември просто чукна топката над стража и изравни до 1:1.

57'
  • Добро нападение на Славия позволи на Тасевски да намери в коридор отляво Кирилов. От аутлинията крилото пита да извади към около границата на вратарското поле, но Янко Георгиев се намеси и извади в корнер. След него Янис Карабельов успя да стреля с глава, но в аут.

50'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+1'
  • Стефан Ашковски отново бе на метри от гола! Лошо изнасяне на бранител на Септември в наказателното му поле изпрати топката на крака на халфа на "белите". Той стреля с левия крак, но не успя да и предаде точност и кълбото излезе в аут.

44'
  • Радослав Кирилов отново се озова с топка в крака отляво на атака на Славия. Той опита центриране, но подаването бе пресечено от играч на Септември и кълбото отиде в ръцете на Янко Георгиев.

43'
  • Славия не успя да завърши добра контраатака. "Белите" излязоха трима на два срещу бранители на Септември. Там Радослав Кирилов получи отляво и навлезе в наказателното поле, но ударът му с десния крак не бе точен и излетя високо в аут.

39'
  • Димитър Костадинов от тима на домакините стреля от свободен удар, фронтално на вратата на Славия, но Георги Георгиев нямаше никакви проблеми да улови топката между ръкавиците си.

34'
  • Славия бе близо до гол малко след изтичането на половин час игра. Стефан Ашковски навлезе от фланга към центъра и с удобния си ляв крак стреля мощно от границата на наказателното поле. Там обаче младият страж на домакините - Янко Георгиев, улови кълбото.

31'
  • Преслав Петров опита късмета си от над 30 метра. Топката рикошира в гърба на Георги Стоичков и излезе в корнер. След него не последва нищо опасно за вратата на Янко Георгиев.

26'
  • Георги Русев от Септември бе декориран в жълто.

17'
  • Удар с глава на Георги Русев от тима на домакините, след подаване от корнер, но Георги Георгиев улови бе проблеми.

13'
  • Цветелин Чунчуков вкарва отсъдената дузпа - това е четвърти гол за играча през този сезон с екипа на "белите".

9'
  • Дузпа за Славия! Радослав Кирилов навлезе в наказателното поле на съперника, където бе фаулиран от Георги Стоичков. Бранителят на Септември не успя да играе с топката, поваляйки Кирилов на земята, и съдията не се поколеба да посочи "бялата точка".