• Корнер за ЦСКА, след изпълнението му нямаше голова възможност за "червените"

• Удар на Крис Гади към вратата на Черниаускас, вратарят изби топката току пред голлинията

40'
  • Жълт картон за Борис Галчев

39'
  • Мауридес изведе ЦСКА напред в резултата, след като се разписа от дузпа. Нарушение на Иван Стоянов в наказателното поле срещу Мауридес доведе до отсъждането на наказателния удар.

37'
  • Центриране на Байду, Лясков и Стивън Перейра се справиха

33'
  • Бодуров фаулира Будинов в центъра на терена

30'
  • Жоржиньо с отлична атака за ЦСКА, но пасът му не сполучи

28'
  • Будинов се впусна в атака по дясното крило към вратата на ЦСКА, потърси Байду, който след съприкосновение със съперник се строполи на терена, а кълбото мина далеч от вратата на Черниаускас

27'
  • Корнер за Септември, след центрирането не последва опасност за Черниаускас

20'
  • След центрирането от корнер Бодуров прати топката в аут

19'
  • Корнер за ЦСКА. Стоянов изчисти кълбото след центрирането в нов корнер

18'
  • Центриране в наказателното поле на ЦСКА, в положение на засада е футболист на Септември

16'
  • Нов корнер за ЦСКА. След центрирането Будинов е фаулиран от Мауридес в наказателното поле на Септември

15'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението и разбъркване в наказателното поле на Септември, Жоржиньо прати топката в аут

11'
  • Опасен удар на Джеси, париран успешно от вратаря Георгиев

10'
  • Пряк свободен удар за Септември. Центрирането на Галчев не намери адресат в наказателното поле на ЦСКА.