• Пламен Гълъбов получава втори жълт картон след грубо единоборство със Станислав Костов.

• Иван Петков заменя Ерик Почански в състава на Етър.

80'
  • Жълт картон за Гълъбов от Етър.

79'
  • ПИРИН ОТНОВО ВЗЕМА ПРЕДНИНА! Конър Хендерсън центрира прекрасно в наказателното поле, пращайки топката непосредствено пред Христо Иванов. Вратарят позволи на коженото кълбо да премине покрай него и да се озове в Станислав Костов на далчната греда, откъдето нападателят я насочи в мрежата.

76'
  • Никола Колев заменя Цветомир Тодоров в състава на Етър.

65'
  • Опитният Иван Стоянов е точен от бялата точка и изравнява резултата - 2:2!

64'
  • ДУЗПА ЗА ЕТЪР! Иван Стоянов е фаулиран на границата на наказатеното поле от Тодор Траянов! Футболистът на домакините не претендира, признавайки вината си.

62'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА ДОМАКИНИТЕ! Станислав Костов осъществява пълен обрат на резултата! Конър Хендерсън изведе по отличен начин Костов отляво, нападателят се справи с опеката на защитник и останал сам срещу вратаря Иванов, реализира.

52'
  • ПИРИН ИЗРАВНЯВА РЕЗУЛТАТА! Топката бе центрирана в наказателното поле на Етър, където бранител на гостите не успя да овладее топката и вместо това я предостави на Румен Сандев. Бранителят показа хладнокръвие и със силен удар прати коженото кълбо във вратата.

51'
  • Начало на втората част.

45+1'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Уникален пропуск на Ерик Почански! След атака отляво, Георги Сърмов намери отлично Почански пред голлинията, но нападателят не успя да нацели добре топката и я прати покрай вратата.

42'
  • ГООООООЛ за ЕТЪР! Цветомир Тодоров стреля мощно от близо 23 метра, топката срещна десния страничен стълб на вратата и попадна при необезпокоявания Ерик Почански, който останал сам срещу Макенджиев не срещна трудности да я прати в мрежата. Домакините претендираха за засада, но такава определено нямаше.

35'
  • Станислав Тодоров отсъжда засада срещу Ерик Почански, но телевизионните повторения показаха, че по-скоро такава няма.

28'
  • Хубав пробив на Цветомир Тодоров отляво, който завършва с удар над вратата.

21'
  • Играч на мача Гласувай за играч на мача ТУК!

• Нови проблеми за Яни Пехливанов срещу Станислав Костов, но този път бранителят се справя и успява да изчисти топката.

18'
  • Страхотна възможност за Пирин! Стилиян Николов изведе по отличен начин Станислав Костов, който стреля незабавно, но Христо Иванов успява да предотврати сигурен гол във вратата си.

11'
  • Ъглов удар в полза на домакините, след който обаче не произлиза нищо интересно.