• 50’ Георги Андонов
  • 55’ Осман Балде
  • КРАЙ НА МАЧА - ПОБЕДА ЗА ВЕРЕЯ С 2:1 СРЕЩУ ПИРИН.

90+4'
  • Втори жълт и червен картон за Антон Костадинов от Пирин - и домакините остават с 10 души.

90+2'
  • Селим Керкар смени Валери Домовчийски в тима на Верея.

90'
  • Аймен Суда получи жълт картон.

85'
  • Димитър Благов от Пирин получи жълт картон.

80'
  • Хюсеин Сюлеймани сменя контузения Илиян Йорданов в състава на Верея.

78'
  • Петър Христов сменя Тодор Траянов в състава на Пирин.

77'
  • Волен Чинков показа втори жълт картон на Бен Джемия и го изгони. Играчът на Верея влезе агресивно, но игра първо с топката. След това Здравко Илиев наплю съдията в гръб.

67'
  • Невероятен пропуск за Верея. На празна врата Илиян Йорданов уцели гредата отблизо, а после и Домовчийски не успя да се възползва.

65'
  • ГОЛ ЗА ПИРИН - 1:2. Георги Аргилашки подари топката на Аймен Суда и той намали резултата.

56'
  • ГОЛ ЗА ВЕРЕЯ - 0:2 Осман Балде вкара и втория гол след центриране на Здравко Илиев. Никой не покри Балде от защитата на домакините.

55'
  • Жълт картон за Антон Костадинов от Пирин.

52'
  • ГОЛ ЗА ВЕРЕЯ - 0:1. След фаул, изпълнен от Венцислав Бенгюзов Георги Андонов скочи най-високо и с глава прати топката във вратата на Пирин.

50'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

• КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0

45+3'
  • В последните секунди на полувремето Аймен Суда от фаул и Антон Костадинов отправиха два изстрела за най-опасните положения до почивката, но вратарят на Верея Аргилашки спаси и двата удара.

45+2'
  • Жълт картон за Георги Андонов от Верея.

40'
  • Янислав Иванов получава травма и е сменен от Илиян Йорданов.

36'
  • Мирослав Енчев от Верея получи жълт картон.

33'
  • Благов отправя първия удар в мача - от малък ъгъл, Аргилашки обаче избива в корнер за Пирин.