• Край на мача. Славия разби Витоша с 4:0.

• Наско Милев прави резултата 4:0 с перфектно изпълнен пряк свободен удар.

• Две минути ще е продължението на двубоя.

90'
  • Последна смяна в мача. Излиза Галин Иванов, влиза Славчо Шоколаров.

86'
  • Емил Мартинов прави 3:0 след бърза контра, завършвайки хубавия пас на Калоян Кръстев на празна врата.

84'
  • Последна смяна за Витоша. Излезе Ангел Стоянов, влезе Даниел Кутев.

79'
  • Нов страхотен пропуск за Славия. Калоян Кръстев намери Ивайло Димитров, но ударът му от вратарското поле мина на сантиметри встрани от вратата.

78'
  • Втора смяна в Славия. Излиза Иван Минчев, влиза Наско Милев.

78'
  • Нова хубава атака на Славия, завършила с удар на Емил Мартинов на сантиметри от целта.

68'
  • Ивайло Димитров убива интригата. Той направи двойно подаване с Галин Иванов пред наказателното поле и с едно докосване преодоля излезлия да го пресрещне вратар за 2:0.

67'
  • Първа смяна за Славия. Излиза Чигози Мба, влиза Калоян Кръстев.

66'
  • Страшен пропуск на Ивайло Димитров. Иван Минчев проби до наказателното поле и пусна за нападателя във вратарското поле, но той се оказа по-бърз от топката и тя се чукна в петата му.

63'
  • Втора смяна за Витоша. Влиза Георги Амзин на мястото на Кристиян Кочилов.

59'
  • Първа смяна в мача. Излиза Тодор Гочев, влиза Димитър Атанасов.

58'
  • Опасен изстрел на Иван Минчев от пряк свободен удар, но топката мина встрани от вратата.

58'
  • Тежка симулация на Ивайло Димитров. Той нахлу в наказателното поле и се пльосна, без никой да го е докосвал. Реферът обаче не му се върза.

54'
  • Отново спорове на терена, като славистите искаха Тодор Гочев да получи втори жълт картон. Реферът обаче не му показа нищо.

53'
  • Тодор Гочев получава жълт картон за грубо влизане в краката на Стефан Велев. Това негово отиграване предизвика сериозен сблъсък в центъра на терена, но съдията разтърва играчите.

47'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Славия води с 1:0.

45+1'
  • Наставникът на Витоша Костадин Ангелов беше изгонен заради протестите си към съдията.

45+1'
  • Стефан Христов получава жълт картон за реплика към съдията.

42'
  • Резултатът е открит! Славия повежда с 1:0, след като Андреа Христов засече центриране на Иван Минчев с глава от вратарското поле и препарира вратаря на Бистрица.

38'
  • Удар от над 25 метра на Румен Гьонов, но топката лети далеч от вратата.

34'
  • Още един страхотен шанс за Славия. Галин Иванов стреля от границата на наказателното поле по диагонал към вратата, топката беше избита от вратаря и след рикошет стигна до Иван Минчев. Ударът му от малък ъгъл обаче не намери целта.

31'
  • Славия стигна до попадение, което беше отменено. Мба този път намери Ивайло Димитров във вратарското поле и той вкара на празна врата. Но реферът видя засада и отмени гола.

30'
  • Най-хубавата възможност в мача. Абуд Омар центрира от фланга, Ивайло Димитров не уцели топката, но тя попадна на крака на Мба, който стреля мощно, но от голлинията защитник изби.

29'
  • Стефан Христов направи пробив по левия фланг, но се свлече в наказателното поле. Дузпа нямаше, а и претенции от играча - също.

28'
  • Опасна атака за Витоша, но последното центриране на Кристиян Кочилов беше много слабо.

26'
  • Равностойна битка в последните минути, чистите положения липсват.

25'
  • Първи ъглов удар в мача и той е за Славия, но без сериозна опасност за противника.

14'
  • Хубав пробив на Чигози Мба, но центрирането му успоредно на голлинията не намери адресата си.

12'
  • Хубава възможност за Витоша. Ангел Стоянов се пребори за една топка и пусна успоредно на голлинията за Стефан Христов, но вратарят пресече и улови.

10'
  • По-активно начало за славистите, които имаха два удара към вратата на Витоша, но твърде безопасни.

2'
  • Този мач можете да гледате директно в ефира на DIEMA, както и онлайн на нашата платформа GONG PLAY. За вас ще го следим минута по минута на GONG.BG, а ще можете да го слушате и по Дарик радио.

• Начало на мача на Националния стадион.

• Стадион: Васил Левски
    Рефер: Петър Костадинов
    Излъчва: Darik radio, Diema, Diema, Darik radio