• Александър Александров спря обещаваща контраакция на Витоша и заслужено получи жълт картон за нарушение срещу Наско Милев

64'
  • Петко Цанков получава жълт картон

63'
  • Димитър Велковски извърши нарушение срещу Стефан Христов. Това е поредно нарушение на крайния бранител на Славия, който изпитва трудности при атаките на бистричани, които биват дублирани, както от Христов, така и от Петко Цанков

63'
  • Шанс за Славия! След центриране от корнер отбраната на Витоша изчисти, но топката отиде към Момчил Цветанов. Крилото стреля от воле, но Радко Мутафчийски сложи главата си, за да предотврати гол за "белите"

56'
  • Наско Милев падна на терена без да има съприкосновение с опонент. Футболистът на Витоша се хвана за глезена при падането си

54'
  • Милчо Ангелов напуска, за да влезе Цветелин Чунчуков

52'
  • Момчил Цветанов влиза на мястото на Славчо Шоколаров

52'
  • Даниел Кутев също бе докириран в жълто след скандала с Галин Иванов

48'
  • Галин Иванов се разправи с Даниел Кутев и получи жълт картон

48'
  • Греда за Витоша! Даниел Кутев се ориентира най-добре между бранителите на Славия и стреля мощно към вратата на Славия, но за негово съжаление топката се отби в напречната греда на "белите"

46'
  • Славия и Витоша се прибират на почивка при резултат 2:0 за бистричани

45+2'
  • Второто полувреме започна!

45'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША! Наско Милев открадна в центъра на терена и направи мощен спринт към вратата на Стергиакис. Милев пусна наляво към Даниел Кутев. Халфът фино матира Станисавлевич и с лекота прокара край гръцкия страж на Славия, за да удвои аванса на Витоша

43+2'
  • Милчо Ангелов имаше шанс да засече с глава, но Радко Мутафчийски го блокира много добре и не му даде възможност да нанесе удар

42'
  • Шанс за Славия, след като Георги Йомов подаде зад отбраната на Галин Иванов, но офанзивният полузащитник на Славия бе в позиция на засада, а страничният съдия вдигна флага си

38'
  • Витоша продължава да играе много умело в защита, като Славия не получава възможност да порази вратата на Николай Георгиев

34'
  • Главният съдия Георги Димитров позволи на футболистите да пийнат по глътка вода, след като понеделникът в София бе много топъл

31'
  • Голям шанс за Славия. Велковски получи отляво и центрира прострелно към дузпата, където бе Янис Карабельов. Халфът на Славия засече мигновено, но ударът му прелетя далеч над напречната греда

25'
  • Славчо Шоколаров ритна тежко Наско Милев в средата на терена и съдията отсъди нарушение, след което предупреди халфа на Славия

23'
  • Добра идея на Славчо Шоколаров да изведе Георги Йомов зад отбраната на Витоша, но последният пас бе неточен и топката отиде в аут

22'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША! Ивайло Лазаров разсече по прелестен начин отбраната на Славия и намери зад гърба на защитата Даниел Кутев. Офанзивният футболист остана сам срещу Стергиакис и безпроблемно октри резултата на "Васил Левски"

14'
  • Центриране от корнер в наказателното поле на Витоша, но отбраната изчисти напред. Там бе Емил Мартинов, който стреля от воле, но шутът бе параболичен и Георгиев улови

12'
  • Славия е по-активният отбор в първите няколко минути, но сериозно положение пред Николай Георгиев все още няма. Витоша се е прибрал дълбоко, като се опитва да посреща набезите на Славия пред наказателното си поле