• Край на мача! Славия победи Дунав с 2:0!

90+4'
  • Славчо Шоколаров излиза от терена, влиза Александър Златков.

90+1'
  • Спорна ситуация, при която реферът трябваше да даде дузпа за Славия за нарушение срещу Георги Йомов, но не го направи.

89'
  • Жълт картон за Георги Петков за бавене на играта.

85'
  • Излиза Милчо Ангелов, влиза Кристиян Пешов.

83'
  • Разбъркване в наказателното поле на Славия, но Мохамаду Ндиайе не можа да отиграе и да вкара.

79'
  • Последна смяна за Дунав. Излиза Борислав Балджийски, влиза Ахмед Ахмедов.

77'
  • Смяна в Дунав. Влиза Бранимир Костадинов на мястото на Красимир Станоев.

75'
  • Славчо Шоколаров с прекрасен изстрел от над 25 метра препарира вратаря на Дунав за 2:0.

67'
  • Божидар Васев получава жълт картон за нарушението си при дузпата.

64'
  • Галин Иванов хладнокръвно бележи от дузпата.

63'
  • Дузпа за Славия! Божидар Васев вдигна високо крак при центриране в наказателното поле срещу Галин Иванов. Останаха съмнения обаче, че Иванов е бил в засада, а после Васев претендира и за непряк свободен удар.

63'
  • Мохамаду Ндиайе получава жълт картон за претенциите си.

62'
  • Мохамаду Ндиайе се измъкна зад защитата и излезе сам срещу Георги Петков. Играчът на Дунав падна в наказателното поле и поиска дузпа. Реферът Железов не даде такава, а стражът тръгна да гони протестиращия си съперник.

61'
  • Първа смяна и за Дунав. Излиза Глаусио да Силва, влиза Мохамаду Ндиайе.

57'
  • Първа смяна в мача. Излиза Цветелин Чунчуков, влиза Георги Йомов.

56'
  • Най-големият пропуск след почивката. Галин Иванов центрира страхотно от десния фланг, защитник на Дунав увисна и Цветелин Чунчуков остана на стрелкова позиция непокрит. Ударът му с глава обаче не намери вратата.

54'
  • Опасно нахлуване на Светослав Ковачев в наказателното поле на Славия, но защитник го парира в последния момент.

52'
  • Опасно центриране на Борислав Балджийски от корнер, но защитата на Славия изби.

50'
  • Начало на втората част на мача в София!

46'
  • Край на първата част на мача! Славия - Дунав 0:0.

45+1'
  • Удар на Владислав Узунов от над 20 метра, но неточен и в аут.

45'
  • Пробив на Галин Иванов завърши с центриране за Милчо Ангелов, но ударът му с глава беше твърде слаб и неточен.

43'
  • Мартин Ковачев получава жълт картон за симулация в положение, при което искаше дузпа.

36'
  • Бившият играч на Славия Божидар Васев изпуска дузпата! Футболистът на "драконите" реши да стреля технично, но ударът му беше твърде слаб и Георги Петков изби с крак.

26'
  • Дузпа за Дунав! Глаусио се освободи и стреля в наказателното поле, топката срещна ръката на Андреа Христов и реферът Станислав Железов даде дузпа. Славистите не протестираха особено.

25'
  • Жълт картон за Светослав Ковачев за фаул в полето на Дунав.

24'
  • Нов страхотен шанс за Славия! Милчо Ангелов получи страхотно подаване от десния фланг в наказателното поле, преодоля защитник и останал сам срещу вратаря стреля неточно и встрани от вратата.

22'
  • Страхотен шанс за Славия. След центриране от пряк свободен удар на Владислав Узунов защитата на Дунав изпусна Милен Гамаков сам срещу вратаря. Ударът му с глава обаче беше много слаб и неточен, а впоследствие се оказа, че и Галин Иванов е фаулирал ФИлип Димитров. Имаше вдигната и засада.

16'
  • Хубава продължителна атака на Дунав, но тя беше спряна с нарушение.

10'
  • Първата опасност в мача идва още в 10-та секунда! Веднага след центъра Дунав организира атака, при която Иван Коконов беше оставен на стрелкова позиция пред наказателното поле, но мощният му удар беше отразен от Георги Петков.