• Край на мача - ЦСКА победи Славия с 2:1!

90+5'
  • Смяна за Славия - влиза Калоян Кръстев, излиза Радослав Кирилов.

88'
  • Жълт картон за Кристиян Малинов, който "грозно" се изкрещя в лицето на Андреа Христов след втория гол на ЦСКА.

87+1'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! ЦСКА обърна изцяло резултата в 87-ата минута, когато Греъм Кери центрира отляво, а Андреа Христов отклони топката за далечната греда, за да може Евандро от метър да засече и направи обратът пълен – 2:1 за ЦСКА!

87'
  • Жълт картон за Петър Патев.

84'
  • След единоборство топката бе пусната от Велковски по земя за Евандро, бразилецът отправи свиреп удар, но топката излетя аут.

81'
  • Силен удар с левия крак на Валентин Антов, но Георги Георгиев показа "сигурни ръце" за пореден път в мача и улови.

79'
  • Смяна за Славия - влиза Христо Попадийн, излиза Дарко Тасевски.

78'
  • Смяна за ЦСКА - влиза Кристиян Малинов, излиза Божидар Чорбаджийски.

76'
  • Добра възможност за ЦСКА за повеждане в резултата, но ударът на Греъм Кери бе уловен от Георгиев.

76'
  • Голяма възможност за Славия! Топката бе центрирана отляво в наказателното поле на ЦСКА. Цветелин Чунчуков  засече топката с глава, но Владислав Узунов спря с тялото си топката.

75'
  • Николай Дюлгеров застъпи Евандро пред наказателното поле на Славия, но съдията Тодоров прецени, че фаул няма и играта продължи.

73'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Отборът на ЦСКА върна попадението, с което губеше от Славия само осем минути по-късно. Димитър Велковски позволи по много лесен начин да загуби топката на границата на наказателното поле от Али Соу. Гамбиецът подаде за Евандро, който с първото си докосване след влизането като резерва посече Георги Георгиев за 1:1.

68'
  • Пропуск за ЦСКА! Тиаго Родригес отправи мощен изстрел от границата на наказателното поле, а топката профуча над напречната греда на Георгиев.

65'
  • Много добър шанс за Славия след прелестно изпълнение на Николай Дюлгеров. Мощният удар на халфа на "белите" обаче премина опасно близо край страничния стълб на Черниаускас.

64'
  • Смяна за ЦСКА - излиза Тони Уот, влиза Евандро.

64'
  • Смяна за ЦСКА - влиза Греъм Кери, излиза Диего Фабрини.

64'
  • Центриране на Петър Патев отдясно към Радослав Василев, но нападателят не успя да я върне за Чунчуков.

63'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Точно след изминаването на час игра Славия откри резултата. Точен за „белите” бе капитанът Янис Карабельов. Иначе Радослав Кирилов отправи добър диагонален изстрел към вратата на Черниаускас, а топката се отби в левия страничен стълб на „червената” греда. След това се върна в Карабельов, а пет човека от отбраната на ЦСКА не попречиха на капитана на „белите” да открие резултата в опразнената врата. Така той вкарва в трети пореден двубой за Славия срещу ЦСКА.

60'
  • Жълт картон за Диего Фабрини, който задържа Николай Дюлгеров в средата на терена.

60'
  • Удар на Али Соу от голяма дистанция, а топката рикошира в тяло на бранител на Славия и Георгиев я улови.

57'
  • Пропуск за ЦСКА! Гостите направиха атака през двамата си нападатели, а Тони Уот свали центрирана топка към Али Соу. Гамбиецът стреля с външен удар, но с тялото си Георгиев отрази удара на стрелеца на ЦСКА.

50'
  • След въздушно единоборство между Нуно Томаш и Радослав Василев португалският бранител на ЦСКА трябваше да получи лекарска помощ, тъй като се удари тежко при падането на тревата.

49'
  • Край на първото полувреме между Славия и ЦСКА. Резултатът е 0:0.

Ще бъдем заедно отново след 15 минути.

45+1'
  • Голям шанс за ЦСКА! Тиаго Родригес бе изведен зад защитата от Тони Уот и стреля с десния крак, но Георги Георгиев отрази встрани с една ръка.

44'
  • Изстрел на Цветелин Чунчуков прелетя над гредата, но също така той беше и в положение на засада, която бе маркирана.

42'
  • Жълт картон за Божидар Чорбаджийски за фаул срещу Цветелин Чунчуков.

41'
  • Жълт картон за Николай Дюлгеров. Фаулът не бе опасен, но беше петият му за първото полувреме към 36-ата минута.

36'
  • Шанс за Славия! Николай Дюлгеров от дистанция, а Черниаускас не успя да улови топката. Радослав Кирилов и Цветелин Чунчуков се стрелнаха към топката, но литовският вратар на ЦСКА реагира и хвана отново топката.

35'
  • Удар на Жеферсон от фаул, а топката тупна току пред вратата на Георгиев, но прелетя край левия страничен стълб на "бялата" врата - аут.

31'
  • Радослав Кирилов получи подаване по земя вляво от Дарко Тасевски. Кирилов опита да пусна успоредно за Чунчуков, но блестящо заставане на Николай Бодуров предотврати опасността за Витаутас Черниаускас.

27'
  • Изстрел на Жанио Бикел по диагонала, но той бе блокиран и топката комфортно бе уловена от Георгиев.

26'
  • Центриране на Жанио Бикел отдясно бе засечено от Али Соу, но топката излезе аут.

16'
  • Георги Петков и Галин Иванов са седнали на трибуните на стадион "Славия" със семки в ръка и се наслаждават на дуела между двата тима. Компания им правеше и треньорът Радостин Станев.

• Диего Фабрини показа отлична техника отдясно на наказателното поле на Славия и центрира към Али Соу. Нападателят на ЦСКА обаче не успя да засече акуратно топката с глава и ситуацията пред вратата на Георги Георгиев секна.

12'
  • Али Соу опита да си изпроси дузпа след падане в наказателното поле. Милен Гамаков бе поставил ръцете си върху тялото на гамбийския таран на ЦСКА, но съдията Станислав Тодоров не видя основание за наказателен удар и играта продължи.

9'
  • Срещата стартира с териториален натиск от гостите, но в крайна сметка той доведе до едно центриране от корнер, което не бе засечено от футболист на ЦСКА.